Fika Generations
  • panther112
    #83
    Én egy játék értékét nem az alapján mérném le, hogy mennyit játszottam vele. Mert többféle játék van. Vannak olyanok, amelyek hasonló hatást érnek el, mint egy film, vagy egy időutazás, ilyen volt a Stalker, a cod, BIa, vietcong, line of sight, OP flaspoint, w3 sztoriline... 2-3 nap alatt végigjátsza az ember, beleéli magát abba a világba, azután letörli. (itt számít sokat a látvány, a hangulat, az előzetes hozzáállás a játék témájához, az általa közvetített világhoz... Pl. hiába lenne jó játék a Crysis, én tuti pár percnél tovább nem játszanék vele, mert nem érdekelnek a sci-fi játékok- Stalker kivétel volt, van ilyen is:). Valakik pedig biztosan lefordulnának a 6. vietnámi fps után, mkíg én alig várnám a hetediket is)
    És vannak olyan játékok, amelyek inkább a kártyához, vagy a társasjátékokhoz közelítenek, pl. w3multi-wow-pg2-AA. Ezekkel egyszerre sosem játszol sokat, de éveken át játszol vele hetente egy-két alkalommal. (itt szinte semmit nem számít a grafika, a megjelenített világ... Majdnem annyira mindegy, mint hogy az ultit magyarkártyával, vagy kiválogetott franciával játszuk.)

    Szerintem őrültség lenne arról beszélni, hogy melyik a jobb... egyszerűen más a céljuk.