Mitológiai akció/rpg
  • savior
    #27
    kell hozza a 4.09es dt es a 1.47es sptd, ha ezekkel nem indulna, akkor a lentebb irt .mds filet letoltod es azt mountolod be. ugyan inditaskor nekem meg ezzel is jelez hogy valami nem stimmel, de ha leokezgatom akkor elindul a jatek.
    a texturakon nagyon meglepodtem, annak ellenere hogy a legjobb felbontasra vannak allitva iszonyatosan neznek ki. a monstereken nem is annyira, inkabb maga a kornyezet. az inventory es a boltos mukodese elegge fapados :). az emberunk neha eleg furcsan mozog, pl ha van elotte fal es futnek akkor fut elore kozben csuszik oldalra. a halal az semmi negativ dologgal nem jar, nincs xp vesztes vagy ilyesmi. az arusoknal nincs semmi jo cucc. a skillfa kicsit lehangolo, nem igazan ugy tunt mintha sokat lehetne varialni a skilltanulassal. a falak es a fak rengeteg dolgot kitakarnak, es csak akkor lesznek atlatszoak ha pont alajuk allok, van hogy szinte az egesz kepernyo kivan takarva. antialias nelkul minden borzalmasan nez ki :). ha angolra atallitom a szoveget akkor sok minden nem irodik ki rendesen, pl fegyver nevnel: axe_level2_hand. egyszerre csak egy palyaresz toltodik be, es onnan teleport szeruen lehet atmenni a masik palyareszre, ilyenkor kb 1 perces toltogetes van. baromi sok ugyanolyan cucc dobodik, pl elejen dobott vagy 5 sisakot ami adott 26,7ac-t. neha a kifroccseno ver az a levegoben all meg. az inventoryban neha leragad az info egy cuccnal es utana hiaba viszem a kurzort masik fele nem mutatja annak a statjait, csak ha elkezdek kattingatni. ahogy eszrevettem csak 5 szintenkent vannak cuccok, szoval 2-3-4es szintu targyat nem talaltam, csak 1, 5, 10... es mindez az elso patchel.
    amugy ettol eltekintve tetszik a jatek, es vannak benne elonyos dolgok is, majd holnap irok azokrol :)