nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
  • Tarajos Sül
    #2948
    #2920: "megbeszélt talira velem jött az eggyik haverom(de nem én hivtam)hanem ő hivott fel engem telon,hogy hol vagyok,és mit csinálok"
    beszéltem a lánnyal kettesben ezek után,és ugy is,hogy "haver" ottvolt...
    többek között azt is megkérdeztem a csajtól a "haver" jelenlétében,hogy "csak úgy elszállt,hogy én tetszek Neked?"
    erre a csaj azt válaszolta,h "nem"(tehát,hogy ugyanúgy tetszek neki)
    de ha járnánk,azt haver szívná meg,hameg haverral járna,akkor meg én

    én el is mondtam havernak,hogy szerinte helyes lenne-e, hogy "menj el,ez már foglalt"(mert sztem ez lenne a helyes)
    de nem válaszolt
    a csajnak meg azt is mondtam,hogyha annyira nem akarná,hogy a havert eltávolitsam,akkor ugyis megakadályozná,de a csaj erre sem válaszolt nekem

    mondtam csajnak,hogy én ugy nem fogok kezdeményezni(smár stb...),hogy haver még benne van a képben
    a végén,mikor mondtam csajszinak,hogy próbáljuk meg,haver nélkül,akkor a 3 puszis köszönés után le akart smacizni a csaj,de gondolkodási időt kértem,és a tudtára adtam,hogy "vettem az adást"(ez volt 3 napja)
    ebből kiderül,hogy csak azért nem lehet köztünk semmi,mert a haveromat nem akarja megbántani,és ez szarul esik nekem

    bocs ha hosszú voltam,ez már csak ilyen :(