nincs egy normális lány, aki nem csak külsőleg hanem belsőleg is kibírható
-
#15711
Amit megélsz az már valóság, folyamatosan döntéseket hozol, az alapján amit megtanultál, de néha ösztönből is, van aki az előzőre hajlamosabb és van aki utóbbira.
A saját utad járod, neked az tűnik helyesnek, másnak nem biztos. jó, persze ha most sorozatgyilkos lennél, akkor valószínű tényleg nem a "helyes" úton jársz, bár Én még ebbe is tudok Neked pozitívat mondani :D
Az, hogy most nem vagy párkapcsolatban nem véletlen, egyrészt saját döntéseidből adódik, de vannak tőled független dolgok is. Ha esetleg ezen görcsölnél ne tedd, felesleges. Amikor boldoggá teszel valakit a jó oldalra rakod a súlyt, előbb-utóbb visszakapod azt, ugyanolyan formában :)
Nekem is az okoz legnagyobb örömet, ha adhatok és cserébe mondjuk csak egy mosolyt kapok. Mostanában a női kacaj kimondottan felpezsdít, teljesen mindegy, hogy ismerem-e régóta vagy sem. a mai feszült világban a nevetéssel tudod a legtöbb boldogsághormont felszabadítani. Lehet bohócnak kellett volna mennem :)