WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Ragendom
    #1668
    Szia. Ha még mindig követed egyáltalán ezt a fórumot, akkor ezt válaszolnám a kritikádra:

    -vége a lopakodásnak...csak ritka az olyan alkalom, ahol érdemes és kell is
    Még véletlenül sem. Épphogy a régi SC k ben kevesebbet kellett lopakodni. Ott sokat kellett lőni, volt olyan pálya is ahol csak azt kellett... Itt szinte mindenhol lopakodni kell, mert észrevesznek, és akkor már szinte halott vagy.. Itt nem lehet, és nem is érdemes "végigrambózni" a pályákat...

    -a pályák nagy része unalmas, jellegtelen, könnyen feledhető
    Unalmas, jellegtelen, könnyen feledhető.. Épphogy a szöges ellentéte.. Ne a legkönnyebb fokozaton játszd végig a játékot, rakd fel realistic re a nehézség szintjét, és nem lesz unalmas.. Játssz face offokat...

    -a játék döntő része hangulattalan, az atmoszféra nem ragadott magával
    Hangulattalan... Neked mi a hangulatos? Az ha nincs történet, csak mész a nagy semmibe és lődözöl??? Ennek épp hogy van egy jó története, és izgalmas, hangulatos, jó a zenei aláfestés is..

    -kütyük hiánya, de ha vannak is, semmi értelme használni
    Ha egyszer épp a lopakodást hiányolod, miért kellenének kütyük? Azért nincsenek kütyük, hogy lopakodj, ne gránátot dobálj meg mindent... De még ígyis van "kütyü" bőven...

    -az új éjjellátó borzalmas
    Az tény, nem kell használni... Minek az? Könnyíti a játékot és az nem jó.. Ezért unalmas neked, mert túl sok könnyítést akarsz! Kütyük, éjjeljáró, mozgás... Ezek mind leegyszerűsítik a játékot, és már nem is kell gondolkodni... Az úgy meg nem ér semmit..

    -a mozgás is borzalmas
    Ha ez neked borzalmas, még nem játszottál az előző Splinter Cellekkel. Tökéletesebb már nem is lehetne a bozgás... egy csomó dolgot lehet benn csinálni. Az előző játékrészekben hol lehetett falra mászni, ráugrani az emberre, kiszedni az ablakból, meg száz más dolgot...???

    -falra, földre, folyton kivetíti a feladatot meg az ugrást is a tárgyakra
    Ez nekem nagyon bejön, teccetős ötlet. Olyat akarnak alkotni, ami még nincs, és ez eredeti... Evvel semmi baj nincs

    -néha rossz helyre tett checkpoint
    Ezt nem értem... Engem legalábbis nem zavarnak a chekckpointok helyei..

    -a túl sok kihallgatás már unalmas volt
    Épp az izgalmas ebbe a játékba, ahogy kihallgatod az embereket. Ha érted is a sztorit, akkor még inkább izgalmasabb. Gondolom téged nem érdekelt a sztori fő cselekménye, és csak gyilkolni akartál, ezért meg értem, persze hogy unalmas így ez a sok kihalgatás... Addig se tudsz "lődözni"

    -már nem méltó nagyon a SC címre, hisz 180 fokos a fordulat a játékmenetbe
    Ez igaz, jobb lenne, ha más nevet viselne, mert teljesen más, sokkal jobb lett, sokkal többet kell lopakodni, vigyázni ne vegyenek észre...