• Wittao
    #44
    1. az ára miatt már érdemes elkondolkodni :) (ugyanis a minivel ezen kívül még sok-sok mindent meg tudok tenni)
    2. "Az AppleTV egy doboz, amiben van egy 40GB-os HDD. Erre húzza át a médiákat a gépedről, legalábbis az első 40GB-ot. Ezeket a médiákat innentől kezdve a PC bekapcsolása nélkül egy 6 gombos távirányítóval a fotelből tudod nézni&hallgatni. Ha betelt a HDD, marad a folyamatos stream a számítógépről." ennek melyik részét nem tudod a macminivel megcsinálni? Szerintem ezzel még gyorsabb is, mivel nem kell szinkronizálni semmivel, a mininek is van távirányítója. Ráadásul a mini nem jön zavarba a DivX-től sem...

    Másik hsz-edre: az iTunesban alapban van ilyen megosztás, tehát a mini itt sem szenved semmi hiányt az ATV-vel szemben.
    Értem én, mit akarsz mondani, csak drágának érzem a cuccot amellett, hogy erős korlátok közé szorítom magam vele (én pl. nem akarok ráhekkelni semmit).

    És emlitetted, hogy kell mellé egy számítógép. Ha abból indulunk ki, hogy van már egy gépünk, akkor TALÁN ok. De ha nincs, akkor a mini abszolút befutó...