God of War: Chains of Olympus
  • Cortez71
    #97
    Hát akkor majd legközelebb, God módban lassítok :D
    Igazából egy helyen nem keresgéltem a dolgokat, amikor a víz alatti rész van, ott összvissz egy ládát nyitottam ki, nem volt kedvem úszkálni.
    Fejtörőknél... hát, szerintem meg nem volt nehéz ügy, de talán azért, mert Tomb Raideren edződtem :D Helios templomában volt egy rész, amikor ki kellett húzni azt a fejet két részre, ott mászkáltam 4 percet, mire megtaláltam oldalt a lyukat, de pl. amikor a napsugarakat kell a ló szobrára irányítani, az úgy adta magát, gondolkodni sem kellett. (Prince of Persia: The Sand of Time-ban volt egy ugyanilyen rész, ahol ellenben rohadt sokat kell pakolászni). Máshol meg nem töltöttem huzamosabb időt, mert mindent egyértelműnek találtam.
    Amúgy piros bogyókból nekem is túl sok fölösleg maradt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Zeusz-kesztyűnél meg Charon cumójánál már egyből maxra tudtam upgradelni

    Most néztem a mentést, uccsó boss előtt 32.544 piros bogyóm maradt. Ezt el lehet még valamire költeni?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charont amúgy le lehet nyomni első körben? Sajnos rámentettem az azelőtti rész mentésére, így nem tudtam próbálkozni. Azért vicces lenne, ha elsőre ki lehetne nyiffantani, aztán egyből Persephone palotája jönne :D
    Nem tudom, végigvitted-e a PoP:Rival Swords-ot, de engem Persephone elég erősen a Vizier-re emlékeztetett.