170
God of War: Chains of Olympus
  • Prince of Máté
    #130
    Már mindegy, végigvittem teganp én is, csak vissza kellett menni.
    Sztem nagyon fasza volt a vége, de azért remélem lesz belőle valami magyar szövegkönyv....
  • PoisonChihuahua
    #129
    Az az ajtó amibe "bementek" és világít, na ott tudsz továbbmenni.
  • PoisonChihuahua
    #128
    Na, én is végignyomtam god módon és megcsináltam a kihívásokat. Nem volt annyira nehéz, de volt pár idegtépő pillanat...
    Így már fullra ki van játszva mind a 4 rész! Hurrá!
    Tervezem az eredeti megvételét, mert ez a játék megérdemli, meg egyébként is sorozatba illeszkedik.
  • Prince of Máté
    #127
    TUd valaki segíteni?
    AZ alvilágban tartok, és legyőztem 2 pajzsos szörnyet, aminek a lelke "belement" egy ajtóba és világít...
    Csak az a baj, hogy előtte zárva van Hádész kapuja!
  • evil 007
    #126
    ha érdekel msnem [email protected]
  • evil 007
    #125
    psp re leadó gow chains of olympus eredeti tokkal midnennel bontatlan ár 9000 HUF
  • Coooper
    #124
    Én is elakadtam ennél a lovas résznél. Betolom a 2 szobrot a helyére, felugrálok a lóhoz, kinyitom mögötte az ajtót, feltöltöm magam, ... és aztán hogyan tovább? Anybody help?
  • mama2
    #123
    Ez milyen game? Més oszt ölsz, vagy benne egy kis RPG elem is?^^
  • Prince of Máté
    #122
    Na csengetett a postás, megjötta csomag :D
    Póló is jár hozzá, természetesen L-es, de az olyan nagy, hogy Kratos lazán beleférne.







  • Prince of Máté
    #121
    9 nap és itt van a GOW Euban is!!
  • Prince of Máté
    #120
    analogot kell abba az irányba tolni.
  • danz
    #119
    Üdv, a csajok "megdolgozása"-kor mikor egy félköríves nyilon csökken valami érték akkor mi a bánatot kell nyomni :)
    Tudom ez magas labda, és magam csapom le, hogy igen a való világban több az experience-m a témához :)
  • 5c0rp330n
    #118
    lol :)
    te valamit tudsz
  • Prince of Máté
    #117
    Van már folytatása...
    God of War a címe, tudod ez az 1 előzménye
  • léri16
    #116
    végigtoltam god modban is!szeintem meg lessz folytatás!eléggé egyértelmű a végén a videó !de lehet csak éln értem félre!
  • Sephi
    #115
    Vegig vittem God modban is.

    A vegen amikor elveszik tole a pajzsot es a kesztyut... az a helyszin ahol hagyak Kratos-t nagyon ismeros. Az hol is volt?
  • Prince of Máté
    #114
    Gondoltam h nem lesz több GoW PSP-re...
    Mi lehetne még?
    Ennél előbbi történetet csak nem írnak már, a GoW3 pedig csak PS3-ra lesz.
  • léri16
    #113
    én hardon tolom!de elakadtam vmi templomban vok és van 1 ló!megnyomom a kört kiir vmi faxságot és utánna semmi megint megnyomom ugyanaz!tom mit kell csinálni de nem tom hogy!
  • 5c0rp330n
    #112
    egyébként jópár napja olvastam már, de most beírom, nemtom volt-e már róla szó, szóval a szomorú hír a következő: a játékot fejlesztő Ready at Dawn (ők fejlesztették egyébként a PSP-s Daxter-t is, szintén egy remekműről van szó), továbbállnak psp-ről, és feljebblépnek, ps3-ra fejlesztenek ezentúl. hogy mit jelent ez nekünk? nem lesz több psp-s GoW és nem lesz a Chain of Olympus-nak ps2-es portja...
  • Prince of Máté
    #111
    Én normalon nyomom majd!
  • 5c0rp330n
    #110
    öcsémnek odaadtam, easy-n játszott. 4:11 alatt juttott el az utolsó mentési pontra, 70k piros piros valami maradt és éppen egy progamer. le lehet vonni a következtetéseket. olvastam már a megjelenésénél, hogy óva intették az embert az easy-től, ezekszerint nem véletlenül.
  • wordsworth
    #109
    videok ki vannak rippelve 259,8MB és a torrent a barátod :)
  • Prince of Máté
    #108
    Ne rakjátok CSOba, mert van olyan hely ahol lemegy a framerate!
  • matyi08
    #107
    gondolom videók nélkül van, de nekem perpill jó lenne úgy is...:S
  • Redman1122
    #106
    óóóóó pedig én normalon kezdtam el és próbáltam az összes cuccot felszedni meg megtalálni a rejtett dolgokat és így is 5óra alatt lehet hogy vége lesz mondjuk a kaszás havert elég lesz megcsinálni
  • 5c0rp330n
    #105
    nem sokáig
  • 5c0rp330n
    #104
    szvsz nincs az az isten, hogy 260 megába beleférjen ez a játék videóstul, mindenestül.
  • Redman1122
    #103
    csá all én azt akarom kérdezni hogy mikor már visszatértem ismét Hádész kapujához jön megint a kaszás csávó és balhézni kell vele a hajón onnastól kezdve még meddig tart a játék??
  • matyi08
    #102
    de wordsworth azt írta pár kommentel lejjebb, hogy neki 260MB-os az iso/cso-ja, és neki jól működik... és egyébként én sem tömöríteném ha nem lenne muszáj, csak most 512-es kártyám van, viszont a játékot ki szeretném próbálni, mert a demo alapján nagyon bejön.
  • 5c0rp330n
    #101
    nekem 1,5gigás iso-m van, ezért nem hiszem h tudok segíteni...
    egyébként ez a legerőforrásigényesebb játék eddig, nem biztos h jó ötlet cso-ba tenni...
  • matyi08
    #100
    hogy csináltatok ti ebből 260MB-os cso-t? mert én umdgen-el kiszedtem a videókat, és a mentésnél cso-ra mentem, és 9-es tömörítéssel is több mint 500 MB-os lett... mit rontottam el?
  • havast
    #99
    thx,igy megkesve is,de nem voltam netkozelben..
  • 5c0rp330n
    #98
    igazán szívós fejtörő nem volt benne valóban, de azért volt 1-2 (általad is említett), ami meg tud fogni egy ideig. én minden széttörhető tárgyat is széttörtem amúgy, de nekem csak 10k bogyóm maradt a végén, miután mindent maxra upgradeltem. te easy-n játszottál? lehet h ott jobban adagolja, nemtom, mindenesetre igyekeztem minden lehetséges ládát kinyitni, minden tárgyat megsemmisíteni, minden lehetséges módon összegyűjteni őket, nemhiszem, hogy sok dolgot hagytam volna ki, de ennyi jött össze. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtom, hogy le lehet-e nyomni Charon-t, mindenesetre nekem kb lehetetlen lett volna, mert hangyafaroknyi életem volt, meg se próbáltam legyőzni. sztem direkt úgy találták ki, hogy egy kemény harcot betettek elé ami jól leviszi az életed és utána semmi töltőt nem adott, hogy esélyes ne legyen. de ha valaki az azelőtti harcot szinte sebződés nélkül lenyomja? nemtom, h legyőzhetné-e, poén lenne az biztos.

    a PoP nekem eddig kimaradt, egyszer ránéztem, de kicsit elijesztettek a csúnya textúrák, de egyszer majd lehet h előveszem még ha nagy pangás lesz a játékok terén. :)
  • Cortez71
    #97
    Hát akkor majd legközelebb, God módban lassítok :D
    Igazából egy helyen nem keresgéltem a dolgokat, amikor a víz alatti rész van, ott összvissz egy ládát nyitottam ki, nem volt kedvem úszkálni.
    Fejtörőknél... hát, szerintem meg nem volt nehéz ügy, de talán azért, mert Tomb Raideren edződtem :D Helios templomában volt egy rész, amikor ki kellett húzni azt a fejet két részre, ott mászkáltam 4 percet, mire megtaláltam oldalt a lyukat, de pl. amikor a napsugarakat kell a ló szobrára irányítani, az úgy adta magát, gondolkodni sem kellett. (Prince of Persia: The Sand of Time-ban volt egy ugyanilyen rész, ahol ellenben rohadt sokat kell pakolászni). Máshol meg nem töltöttem huzamosabb időt, mert mindent egyértelműnek találtam.
    Amúgy piros bogyókból nekem is túl sok fölösleg maradt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Zeusz-kesztyűnél meg Charon cumójánál már egyből maxra tudtam upgradelni

    Most néztem a mentést, uccsó boss előtt 32.544 piros bogyóm maradt. Ezt el lehet még valamire költeni?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charont amúgy le lehet nyomni első körben? Sajnos rámentettem az azelőtti rész mentésére, így nem tudtam próbálkozni. Azért vicces lenne, ha elsőre ki lehetne nyiffantani, aztán egyből Persephone palotája jönne :D
    Nem tudom, végigvitted-e a PoP:Rival Swords-ot, de engem Persephone elég erősen a Vizier-re emlékeztetett.
  • 5c0rp330n
    #96
    márpedig 4,5 óra alatt alaposan nem lehet végigjátszani normal fokozaton segítség nélkül elsőre, ezt ne is próbáld megmagyarázni. ha 1 tollat nem találtál meg a végéig, az már bőven elég ok, hogy arra gyanakodjak, hogy végigrohantál rajta, mégha nem is a klasszikus értelemben. én végig úgy játszottam vele, hogy semmilyen helyszínt ne hagyjak ki, minden ládát, minden tárgyat megtaláljak, mindenre én magam jöjjek rá. ennek megfelelően BŐVEN a vége előtt már minden élet és energianövelő tárgyat megszereztem, így a végéig sok olyan ládával találkoztam, amikben alapból toll vagy életnövelő szokott lenni, de mivel nekem ezek már maxosak voltak, élet jött belőlük, meg "piros energia". jóval több ládát tettek bele direkt azért, hogy ha valaki nem talál meg párat, akkor is még maxos legyen a végéig mindene, de te még így sem találtál meg eleget. és volt 1-2 fejtörő, ahol azért kellett kis idő.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charon sem volt gyenge, de Persephone-nál én sokkal többet szoptam, mint nála, Charon meglett talán a 2. nekifutásból, Persephone meg mondjuk a huszadikból.
  • erube
    #95
    Bazzeg ez hihetetlen.kirippeltem a videókat hogy ne faggyon le...erre maga a játék fagy le 1 helyen mindig.eszméletlen idegesítő.nagyon úgy tűnik hogy ez a játék nekem kimarad.:(
  • Cortez71
    #94
    Na, én is kitoltam. Szép volt jó volt, csak rövid :(

    5c0rp330n: nekem 4:30-nál volt az uccsó mentés, és nem skipeltem az animációkat :) Ennyi idő alatt bőven végig lehet nyomni, nincsenek benne nagy fejtörők, a "titkok" sem igazán vannak elrejtve, összvissz 1 tollat nem találtam meg, így az energyvel helyenként voltam bajban, de így is végig lehetett tolni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legkeményebb ellenfél egyébként szerintem Charon volt, a többi nem volt vészes, sajna Persephone elég gyengus bossnak sikerült, elsőre sikerült kinyírnom


    A Crisis Core-nak meg ennek amúgy aláz a grafikája, nem hittem, hogy a PSP képes ilyen in-game látványt adni...
  • Prince of Máté
    #93
    Én is majd normalon kezdem, aztán Godon is kitolom (remélem...)
  • 5c0rp330n
    #92
    végigvittem, rövidnek rövid volt, de messze nem olyan rövid, mint amennyinek páran mondják. aki 3,5-4,5 óra alatt játszotta végig, az egészen egyszerűen leszarhatta a történetet, lenyomhatta az animációkat, nem keresett semmi titkosat csak ment előre, túl könnyű fokozaton játszott vagy hasonló probléma lehetett. nekem 6,5 órát ír az utolsó mentésemhez, de ezután jött még a végső harc, ami lehetett olyan fél óra, de 15-20 perc biztosan, ezután nem volt mentés. ezután csinálgattam még challenge módot (mind az 5 meglett, nem volt könnyű egyik sem), az is volt egypár óra, mire végeztem vele. és unlockoltam a god mode-ot, és ha így végigviszi az ember, unlockolódik még 1 kosztüm, videó meg ilyesmi. és olyan a játék, h sztem elég sokan kedvet fognak kapni az újrajátszáshoz. a hard-ban már eléggé kemény harcok vannak, a god mode állítólag iszonyat nehéz, de majd talán megpróbálom :) ez a normal fokozat pont jónak tűnt alapvetően, bár akadtak helyzetek, amiket túl könnyen oldottam meg, de olyan is volt, hogy annyiszor haltam meg egymás után, hogy felajánlotta, h easy-n akarom-e folytatni esetleg, persze enyire azért nem adtam alá és normalon végeztem vele.
    nehéz egyértelműen kijelenteni, hogy ez-e a legjobb PSP játék, nehéz összehasonlítani pl egy GTA-val, de ott van az abszolút toppon, ez egészen biztos. kicsit rövid, viszont elejétől a végéig lebilincselő, elsőosztályú élmény, igényes átvezetőkkel, jó kis történettel, eszméletlen eposzi hangulattal.
  • Syron
    #91
    ma reggel végigvittem, hát tényleg rövid volr, hosszabbra számítottam én is