Szcientológia - a káros \"egyház\" (inkább szekta)
  • Balazs1986
    #756
    Na gondolhatod vajon melyik is lop a másiktól :) Hallod ez eg ykészt vicc, én azt se értem, hogy egytelen egy épelméjű emberrel meg tudják etetni ezt az "auditálás" nevű ökörségüket, ami mellesleg igen nagy károkat tud okozni valakinek a személyiségében ha éppen kicsit is gyengébb. Auditálás .... te én ezt meghallom és kb. a falnak megyek .... csak azt tudnám, hog ymivel nem képzett pszichológusok, mi afrancért nem indít már valaki ellenükl "kuruzslás" bűncselekménye miatt eljárást, merthogy jogilag létezik ám ma is a kuruzslás a Btk-ban, csak most azt nem tudom, hogy a pszichológiára ez hogyan vonatkozik, mert minden orvosi tevékenységre egyrtelműen igen, de feltehetően pont ezt a lyukat használják ki, hogy a pszichológia művelése nem orvosi tevékenység, sokkal inkább bölcsész-terület ugye. Na most azért elgondolkodtató, hogy valaki 5 + 4 + 4 év szakmai képzés után végzi a pszichológiai tevékenységét avagy "auditálás" címszó alatt tönkrevágja semmi perc alatt valakinek a személyiségét egy idióta képzetlen barom, csak mert merít pár elméletet a pszichológiából, azt megfelelően elferdíti, és beállítja magát olyan hűűűűű de nagy lélekbúlvárnak, hogy én kész vagyok .....
    Na ennyi kb a véleményem. Úgyhogy a válaszom egy kérdés, amit eredetileg is feltettem, szerinted ki lop kitől? De legalább azt a lopást "jól" végezné ... csak még arra se kéepesek, az itt a gond.
    Balázs