• light00
    #151
    ááááá, élöben veszekedtünk már jobbat is^^
    mondjuk néha leveheted a kezed a shift-röl anélkül is érthetö a mondanivalo, hamár a tiszteletröl van szo.(tudod, ami kölcsönös szokott lenni). én 3 frontot számoltam, dehát itt vesztett Németország háborut :DDDDDDD
    amugy szavak elé célszerü névelöt tenni ezért érthetö a mondat, ha mindenesetre UGY értettem volna, akkor énis ezerrel shiftelve irtam volna, mint ugye te csinálod. Ebböl látszik, hogy nem az a mondanivalo, hogy AZ RPG-knek, hanem csak szimplán kijelentve, hogy hát az rpgknek. És nem irtam, hogy milyen rpg, tehát az arpg is szoba jöhet, és itt nem tudtok belekötni. :DDDD Az hogy hát a diablo-klonokat ki mennyire tartja arpgnek, egyéni kérdés. És nem a "játékokrol" vitázunk, meg mittudoménmiröl amiket még belekeversz.

    Sokáig mehet még a folytonos kisarkitásod, de vedd észre, ez meddö vita, már nem is a diablorol szol, hanem hogy megvédd a forumos respectedet. meg hát méjbi én az enyémet (azt a kicsit:DD)
    diplomácia képzettég igen magas szintü, áldoztam rá elég pontot, politikailag korrekt megfogalmazás ez a kis "szösszenetem" XD