Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • Jagumo
    #280
    Multkor tökre részeg voltam, és Szob-ról jöttem haza Gödre az egyik haverommal (kb 40 perc vonattal + 20 perc séta haza) Aztán vonatra felszálunk belehányok egy zacskóba, majd mondja haverom mennyünk át egy másik kabinba mert büdös van, jó elis indultam, csak mire ő átment becsukódott előttem az ajtó, és ahellyet hogy kinyitottam volna, inkább 3x nekimentem az ajótnak majd utána haver kinyitotta nekem, de a kabinban a leülés se sikeredett valami könnyen mert beestem a 2 ülés közé, és bebasztam a fejem, na aztán ott szevedek, jön a kaller, mondom normalizálom magam,hát nemjött össze nyögtem meg minden szar aztán kalaúz elkezdett ugatni hogy miért hánytam össze a előző kabint, felállok modnom neménvoltam aztán eldőltemés kb. elaludtam, már csak arra emlékszem leszáltunk gödön és 40 perc alatt hazahozott haverom, de am. 15 percere lakok az állomástól, aztán reggel már semminemvolt, de ugy elmesélte miket modntem meg csináltam nagyon röhögtem :D