282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • bardocz
    #282
    De nem hangyaháború volt,és a tv-ben ez nem hiszem,hogy bennevan,velem egyidős:D
  • Gabesz amd64
    #281
    hangyaháború után pár perc és kikapcsol automatikusan

    ha van digit fényképelőd az is kikapcsol ha nem használod,nem de?
  • Jagumo
    #280
    Multkor tökre részeg voltam, és Szob-ról jöttem haza Gödre az egyik haverommal (kb 40 perc vonattal + 20 perc séta haza) Aztán vonatra felszálunk belehányok egy zacskóba, majd mondja haverom mennyünk át egy másik kabinba mert büdös van, jó elis indultam, csak mire ő átment becsukódott előttem az ajtó, és ahellyet hogy kinyitottam volna, inkább 3x nekimentem az ajótnak majd utána haver kinyitotta nekem, de a kabinban a leülés se sikeredett valami könnyen mert beestem a 2 ülés közé, és bebasztam a fejem, na aztán ott szevedek, jön a kaller, mondom normalizálom magam,hát nemjött össze nyögtem meg minden szar aztán kalaúz elkezdett ugatni hogy miért hánytam össze a előző kabint, felállok modnom neménvoltam aztán eldőltemés kb. elaludtam, már csak arra emlékszem leszáltunk gödön és 40 perc alatt hazahozott haverom, de am. 15 percere lakok az állomástól, aztán reggel már semminemvolt, de ugy elmesélte miket modntem meg csináltam nagyon röhögtem :D
  • bardocz
    #279
    Az hogyan történik,hogy egyedül vagyok itthon,és magától kikapcsolt a tv?:O
  • bardocz
    #278
    Általában van bérletem,de ha nincsen,akkor mindig megjelennek:)
  • Gabesz amd64
    #277
    majd egyszer szívni fogsz Te is...
  • bardocz
    #276
    Ma reggel ülök a buszon,már a suli megállója jön,amikor látom,hogy 3-an hirtelen felpattanak,és mennek az ajtóhoz.Nem hallottam semit,mert zenét hallgattam.Erre látom,hogy jönnek az ellenőrök,persze bérletem pont suli végén járt le:D Ülök,nézek magam elé,és csak várok,erre az előttem lévő nőnek nem volt bérlete,és lefizetni se tudta az ellenőrt(200ft-al...),de a nő lefoglalta mind2 ellenőrt.CSak amikor már majdnem megállt a busz,akkor álltam fel,hogy leszáljak,és vigyorogva mentem az ajtóhoz.Csávó mellettem leszáll,és megkérdezi,neked sincsen jegyed?:D De ekkora lámák hogy lehetnek,hogy ketten mennek rá 1 nőre:D
    Jah meg ma jött levél bkv-tól szintén,kovács ügyvéd úr küldte a 15k-s számlát,ráadásul nem is a nevemre,mert még 2 éve a nő személyiről nem tudta leírni normálisan:D
  • Bocy
    #275
    :DDDDDDDDDD:D:D
  • Gabesz amd64
    #274
    és mi értelme volt?
  • Olcsóvér
    #273
    nahgyeretkmáideunatkozomtiistudomezérgyertek
  • Olcsóvér
    #272
    buziak:)
  • bardocz
    #271
    ma villamoson haverom motor bukójában utaztam:D csak kurva meleg volt és levettem:) de az emberek furcsán néztek:D
  • bardocz
    #270
    ma voltunk kehidakustányban a fürdőben,jövünk haza,az öltözőben vagyunk,és voltak akikakkor jöttek,srác megáll az ajtóban és akar viszafordulni,és haverjai megkérdezték miért,mondta hogy:
    -itt enyi fiú meg nő öltözik egyszerre?
    -persze ez koedukált öltöző
    -na neee,az nem lehet
    -de,pedig ez koedukált

    szakadtunk rajta,azt az arcot látn kell hozzá:D
  • Olcsóvér
    #269
    csak felidegesítettem valakivel azóta fenyget:D:D:D:D:
  • Maco13
    #268
    linuksz guru az öreglány?
  • Bocy
    #267
    :D:D:D:D
  • sharpwrz
    #266
    Sziasztok!
    Nekem Szigligeten nyáron történt egy kis malőr:

    Volt kávézónk előtt egy buszmegálló van, nos végülis ott mivel nem lehet megállni és a parkoló tele volt, ezért a kávézó előtti kis dombon akartam megállni az autóval! Nem is volt semmi gond, csak annyi, hogy egy nagydarab benga állat sétált lefele, én meg mivel oda akartam állni rárántottam egy kicsit az autót! Még mindig nem volt gond, megállok az autóval, kiszállok, korláton keresztül dumálok a haverokkal, egyszer csak egy fekete sötétített opel astra agyontuningolva szakít felfele, elszáguld mellettem, de a lábamtól max. 2 centire, utánafordulok, bemutatok neki...hál'isten nem jött vissza, mert lehet letépte volna a mosolyt a számról!
  • Olcsóvér
    #265
    nagyanyám meg windóz cédé nélkül újratelepítette a gépem még régen
  • Jagumo
    #264
    tegnap reggel 7-kor a minusz fokban lesprinteltem 250 metert h elerjem a buszt :D
  • Jagumo
    #263
    :D:D:D::DD::DDDDDD
  • Olcsóvér
    #262
    ma délután ideges voltam leemeltemaz ajtól és rábaszta a kanapéra hogy yeg helyen betört:D
  • [Walaki]D`Lair
    #261
    Ne gondold, 5. kerületből például ki vannak már picsázva...:))

    nade elég az OFF-ból :))
  • bardocz
    #260
    jaja,de a hajléktalanokkal meg úgyse csinálnak semmit,ha isznak ha nem,úgyhogy ha ezt veszük teljesen értelmetlen:)
    remélem tcs koncert elé nem mennnek majd rendőrök ellenőrizni:DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #259
    De azt nem ellenünk találták ki, hanem a hajléktalanok és egyéb szutykok ellen...csak sajna a mi rétegünk is beleesik a szórásba :))
  • bardocz
    #258
    még a közterületen ivásért is büntetnek:S tiszta fasság
  • [Walaki]D`Lair
    #257
    Amiatt is büntetnek?? Nemá...akkor el se kezdem :DD
  • Olcsóvér
    #256
    egyszer parkourizáláss miat másik többi senkire nem tartozik
  • bardocz
    #255
    és miért voltál?:D
  • Olcsóvér
    #254
    jézus hányszor voltam rendőrségen mióta nem voltam itt a sgn
  • bardocz
    #253
    móriczon mivan...."tezzsík a bőőrkesztyűűt!"
  • bardocz
    #252
    jaja:) sajna már nem a mienk:(
    amúgy amikor ott voltunk,akkor volt bozóttűz a paklenicai nemzeti parkaba,vagy 4 napig oltották:S
  • Czdano
    #251
    Horvátország szép hely :))
  • bardocz
    #250
    voltam horvátországban és láttam a tengerben 2 nagy tengericsillagot,az egyiket kivettem bottal mert a parton volt és le is lett fényképezve,szépek voltak:)
  • Czdano
    #249
    Lol unokatesóval sátoroztunk balatonnál..unatkoztunk, vettünk bűzbombát meg vizibombát és németek házára/házába dobáltuk őket, becsöngettünk meg ilyen baromságok...a 'bérelhető' feliratot meg rá akartuk ragasztani a kocsira :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pasi végén kijött nagy álmosan (fél 5kor indult a hadművelet) és ugy rohantunk hogy sötétben átugrottam egy 120 cm magas bokrot :DDDDDDDD a poén az volt hogy előtte rendőrség jött fel az utcán és épphogy eltudtunk szaladni...ha megkérdezi mit csinálunk nem tudtunk volna mit mondani :DDDDDDDDD később rájöttünk hogy következménye is lehetett volna a dolognak, pedig nem okoztunk kárt :S (azért a bűzbombát hallottuk 20 méterről ) xDDD
  • Bocy
    #248
    majd linkeld őket!!!
  • CzGobe
    #247
    nah srácok, megjöttem a táborból, vettünk sok vicces videót, majd feltesszük, azt' nézhetitek :P
  • Match
    #246
    Én is voltam :)
    A másik oldalon álltam pont :)
    Hatalmas volt.
    Nekem is van sok videóm, de sajnos telefonnal készültek (úgy mint ahogy a képek is), tehát elég szar minőségűek.
  • Czdano
    #245
    Voltam rolling stones koncerten :]Eszméletlen volt Itt egy videó, ez a zuzdában (küzdőtéren :DD) volt..
  • raven87
    #244
    Anyámék ellopták a ventilátoromoat. :@
  • Czdano
    #243
    Lál :DDDDD