• tembal
    #13
    Van egy olyan tippem, hogy még egyikőtök sem látott zune-t élőben, és hogy nem is fogtok. Nekem van egy barna, és szerintem zseniális. De azért leírom pontról-pontra a véleményem, hátha érdekel valakit, aki nem csak a fikázásért van itt.
    Előnyei:
    -Bármilyen otthoni rendszerben megállja a helyét, és tiszta hangokat ad.
    -A nagy kijelzőn probléma nélkül lehet végignézni a filmet, egyáltalán nem fárad el a szemem, ráadásul ha jól van konvertálva, gyönyörű a képe.
    -3 óra alatt föltöltődik, és bír 10-12 órát ha nem játszol vele sokat.
    -30 giga mindenre elég
    Hátrányai:
    -Nem tudták még föltörni a szoftvert, ezért egyenlőre nincsenek felhasználói programok
    -Nem állíthatsz be saját ekvalizert
    -Ahhoz hogy külső merevlemezként használhasd, le kell tölteni egy registry patchet
    -Mivel Európában még nem jelent meg, nehezen szervizelhető (gondolom, ugyanis semmi jelét nem mutatja egyébként hogy meg akarna halni)

    Nekem is volt olcsó, márkátlan mp3am, és akkor én is azt gondoltam, hogy "hú de megfingattam azokat az ipodosokat, akik baromi sok pénzt kidobtak rá", de aztán persze hipp-hopp tönkrement. Ilyet egyébként normális ember ír le, hogy a kínai dolgok jobbak mert olcsók és sokszor lehet őket leejteni...