Cruise Ship Jobs - munka, óceánjáró hajókon
  • venyusz
    #112
    Velemeny-ellenvelemeny.

    Miket nem lehet olvasni,huh?
    @magenta point: En az elmult negy napban 11 orat dolgoztam naponta. mit kaptam erte? lattam az assistant managert az occse munkahelyere setalni interjura. Ez London! HAGYJUK MAR!
    Az elmult fel evben en, hulye baros beugrottam meg mosogatni is, mert a kis p*cs lelepett es meg csak el sem koszont. (Fonok mondja: Ma mosogatsz. Mondom: Anyad van? Ekkor megkert.)
    Keszulj fel te mindenre. Ez meg jo helynek szamit.Komolyan mondom.

    En elhiszem, hogy dolgoztal hajon. Nincs bajom azzal, hogy ellentmondasz nekem. Akkor van csak szivas, ha te is ilyen reklamozos, dunarapszodias, workline-os vagy. Mar azok is hirdetik az iget az forumokon. Minden jo es szep, ahogy obe is mondja. Azoknak jo, akik max. 80k-t kaptak es nincs tapasztalat, akik beerik ennyivel.
    Nem szegyen egy lenni kozoluk, hiszen kemenyen dolgoz ember vagy. Legy buszke ra.

    obe: En mar vagyok azon a szinten, hogy nalam mar nem leteznek felsobbrendu lenyek. Barkivel es barhol egyutt tudok dolgzoni a szakteruletemen. A megbecsules fontos es hogy emberszamba vegyenek. Mar nem kihivas a "nyugat". Mar csak az egyetem van hatra es szepen eldolgozgatok en. Vegre azt csinalom, amit szeretek. Jobb penzert.



    ON: Bocs az agymenesert, de ma van az egyetlen szabadnapom. Ezen a heten 60 ora megint...
    (Hejj, ha azonos nemzetisegu lennek a managerrel...)