Cruise Ship Jobs - munka, óceánjáró hajókon
  • venyusz
    #109
    Most ezt mondod...

    En evekkel ezelott elmentem a Carnivalhoz felviteli elbeszelgetesre.(Interjuuu).
    3 perc. Szeretsz sportolni? Tapasztalat? Bennt vagy. Aldom az eszem, hogy nem mentem.

    Vendeglatas= nyakig a leben.
    Hajon dolgozni= nem csak a szadig er, hanem nyelsz is...

    Koktelismeret kell. Azaz egy olyan tanfolyam, amit elismernek. En 3 ev utan sem vagom a koktelokat. Magadtol tanulni ezt igy nem lehet.
    Tapasztalat sem art. (Mindenki hazudik az oneletrajzaban eloszor. Ha nem teszed, akar olyanok is megkaphatjak az allast helyetted, akik igen...)

    Elso szerzodesed. Orulsz. 13 ora munka. A szobad akkora, mint most a wc otthon es 2-en osztoztok rajta. Hallottam mar sokszor olyanrol, hogy a faszi agyaban napkozben valaki aludt es mikor vegzett, masik akkor kezdett.
    6 nap munka, de nem vagy te isten, hogy megpihenj. A hetediken nem kell reggel dolgoznod.

    Osszessegeben tapasztalatnak nem rossz. Bar 2-3 szerzodesbe belekerul a rangletran seged....-bol eljutni pozicioba.
    Sokat keresel, mert nincs idod elkolteni.

    Egyebkent van olyan index-kandex vagy valami oldal, ahol evekkel ezelott is tobb szaz hsz-szel volt teli valodi, tapasztalt hajomunkas emberkektol.
    Ha megtalalod, csak azt ne kerdezd toluk, hogy lehet kijutni :D:D:D:D

    En szereny szemelyem volt mar recepcios 140 szobas, 4 *-os hotelben is, szoval akit erdekel kerdezzen.
    Nem ajanlom ezt senkinek sem. Csak nehany honap es vege szamomra ennek. Nincs az a penz, hogy megegyszer ezt csinaljam.

    (Megy az angol, skot, az ir kiejtes. Sot megy Joe bacsit is lehet masolni, nem csak megerteni. :D)