FAQ

Mielőtt kérdeznél, nézd meg a FAQt, hogy nincs-e benne a válasz!



Értelmetlen és kötekedő hozzászólások törölve lesznek!
  • ZilogR
    #3965
    Nos, megcsináltam egy YouTube-os videó alapján a fullos szétszedést, a nagyon koszos részekből amennyire lehetett minden elektronikus részt kiszedtem és a műanyagot vízcsap alatt körömkefével, mosogatószerrel kipucoltam, akárcsak a csúszkát, majd kézszárító alatt forró levegővel cseppmentesre leszárítottam. Eszméletlen mennyiségű por és szőr(!!! :P :@ ) volt benne.

    A flexkábelből választottam egy középárfolyamosat, kamerával (4800HUF, ami kissé drága, tudom), összeraktam, nagyon jó lett a csúszka hangja, ellenben mintha jobban lötyögne, de ez nem zavaró.

    A 8 gigát leformáztam, telefont hard-reset-eltem. Annyit csináltam, h a magyar nyelvet beállítottam és egy-két akkukímélő dolgot (kijelző kontraszt, fényerő, világítás mikor kapcsoljon ki, stb...)

    Szóval, most van egy "zsír új" használt telóm és várom az ötleteket, ki milyen programra esküszik:

    - Zenehallgatáshoz
    - Filmnézéshez (a jó édest a Nokia-nak a kis felbontásért!!!)
    - Webböngészéshez
    - E-mail-es postafiókok kezeléséhez
    - Fájlkezeléshez
    - VoIP-hez (Skype?)
    - WiFi pontok intelligens kezeléséhez
    - GPS program (de nem térképes/útvonaltervezős, hanem olyasmi, mint a GARMIN GPS12 volt anno - szóval csak koordináták, néhány tíz alappont elrakva + sebesség és iránykijelzés, esetleg területszámítás, mint extra)
    - Fájlátvitelhez (FTP)
    - Esetleg valami telefonon futó programnyelvhez (mint a 6600-n a python, de lehet valami más is (c, java, basic(!!!)))
    - Blogoláshoz program
    - RSS

    A telefont kizárólag OFFLINE módban fogom használni a fentiekre WiFi-n keresztül.

    Előre is köszönöm a tippeket, ötleteket - nem szeretnék egy ilyen barátságos és jó eszközt a fiókban eltüntetni!