WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Richardix
    #1245
    Üdv!

    Mégcsak nemrég kezdtem neki a játéknak, de nem tudok elsiklani afölött, hogy akad... helyenként elég szépen. Most néztem meg a system req-t és kérdem: ENNEK kell Quad proci meg 3 Gb RAM? azé egy GTA IV-nél megértem, de ennél... namind1.

    Magáról a játékról elég vegyesek az érzelmek egyelőre, pl vannak olyan értelmes dolgok, hogy nyakonrúgom magam. Pl.: főhősünk ugyebár szerelő, kocsikat buherál meg ilyenek. Ennek ellenére mesterien kezeli a fegyverek minden fajtáját, és úgy mászik fel a házak oldalán, mintha Assassin's Creedeznék. Hát elit egy szerelő lehet.

    Meg mondjuk nemtom milyen fémből van a bőre, de hogy nekem 1-2 lövés egy náci rosszfiú, de engem 10 fő alatt nem tudnak megölni az abszurdum. a grafika nem a legszebb, de azért elmeNNE ha érteném mit eszik így a gépen. fizika létezésére utaló jelet eddig nemigen láttam, főleg kocsikban ülve. És vmi mégis arra késztet, hogy játszak vele... érdekes :P