Igazság vagy teória? Neale Donald Walsch: Beszélgetések Istennel
  • shownyi328
    #416
    Rajtad áll, mert nem nekem fontos a bizonyítás, hanem neked. Én az első hozzászólásommal sem próbáltam bizonyítani semmit, ha elolvastad, akkor már tudod ezt.

    Nos nekem nem fontos, hogy cáfoljam az állításod egy részét, vagy egészét, de érdekes a feladat :) Szóval, lehet, hogy nevettél a világ teremtőjével egy üveg bor mellett, de lehet, hogy sört ittál, azt hiszem ez nem olyan fontos a mondanivalód lényege lehet, hogy nem ebben rejlett. A világ teremtőjével együtt is röhöghettél. Azt nem kívánom bizonyítani, hogy az általad megnevezett teremtő létezik-e. Tehát első körben feltételezem, hogy az említett teremtő létezik. Azt sem kívánom cáfolni, vagy bizonyítani, hogy nevettél, de azt nem fejtetted ki, hogy a könyv olvasása közben nevettél, vagy csak úgy olvasatlanul röhögtél rajta. Kezdjük az első esettel, hogy olvastad és közben nevettél a teremtőddel, vagyis tudod mi van a könyvben és marhaságnak, hatalmas baklövésnek tartjátok azt a teremtőddel, és így kiröhögtétek a tévúton járó embereket, akiket eszetek ágában sincs akár ezen a fórumon keresztül is felvilágosítani az általatok ismert és nyilvánvaló igazságról. Ebben az esetben te és a világ teremtője GENYÁK vagytok, vagy abban az esetben, ha ezt a röhögést egyedül tetted, akkor te vagy a genya. Abban az esetben, ha nem olvastad a könyvet és úgy röhögtél rajta, hogy láttad a könyv körüli felhajtást, de annak tartalmát nem is ismerted, és így a felhajtás megalapozottságát sem tudtad megfelelően megítélni, akkor egy OSTOBA GENYA vagy, illetve ha ezt a világ teremtőjével együtt tetted, akkor mindketten azok vagytok, esetleg a világ teremtője valójában a te ostobaságodon röhögött.

    Nos összefoglalva, ha az állításod igaz, a következő lehetséges esetek állnak fenn:
    1.) Genya vagy.
    2.) Te és a világ Teremtője Genyák vagytok.
    3.) Te egy Ostoba genya alak vagy, vagy mondhatjuk azt is, hogy hülye barom.
    4.) Te és a világ Teremtője ostobák és szarháziak vagytok mindketten.
    5.) Te egy ostoba idióta vagy, és még a haverod a világ Teremtője is röhög rajtad.