Minden ami Naruto játék
  • csakRicsi
    #785
    csoki.valaki segítsen légyszi :D naruto ultimate ninja 5öt tolom.már egyzser végig toltama storyt de a kis sasukét és yondaime-t nemtudom megszerezni.olvastam h sasuka orochimaru rejtekhelyén az első szobában van.de nekem nincs ott.már számtalanszor megnéztem és nincs:S most újrakezdtem.megint végigtoltam.azthittem h azért nemvolt ott mert h esetleg a legyőzött emberek miatt túl ugródott vagy valami :D denem:D most direkt nemgyőztem le senkit így ésúgysem:S:D szóval azlenne h hogyankell?:S:D először mennikell sasukéval rpg modban? a másik gond meg az h nemtudom kinyitni azt a kaput. youtubeon néztem ilyen szart.nemtudok angolul.de vmi olyasmit szűrtemle belőle h először lekell ugye győzni orochimartut,sasukét,kabutot,és mennikell sasukével rpgben.deígy cink h nemtudokbemenni a kapun.vmi oylasmi is rámlik h megkell keresni sasukének vmi nemtudommilyét és azzal lehet bemenni úgy h a csapatban naruto,sai,sakura és yamato legyen.és azt a valamit hol találom meg? mert átnéztem midnen ládát,dobozt,hordót és sehol semmi :S valaki segítsen *.* :D