813
Minden ami Naruto játék
  • gaben215
    #813
    Üdv mindenkinek, egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tud-e valaki olyan beregisztrálós torrent oldalt( mint például a beload), ahonnan le lehet tölteni narutós játékokat, lehetőleg wii-s és gamecube-os játékok kellenének, meg jó lenne más wii és gamecube játékhoz is tudni egy ilyen oldalt. Ha valaki tud ilyet, akkor írjon itt vissza, vagy írjon nekem a [email protected] címemre.
    Előre is köszönöm! :)
  • Eiffelfan
    #812
    Hi mindenkinek!
    Akit érdekel, az kukkantsa meg a Naruto Fórumos Szerepjáték honlapomat. :)
    www.narutofrpg-hun.proboards.com
  • Eiffelfan
    #811
    hali!
    arra gondoltam, hogy készítek egy Naruto fórum szerepjáték oldalt, de nincsenek még emberek hozzá.
    akinek lenne kedve játszani, az írjon nekem msn-en! [email protected]
  • Sasuke55
    #810
    Ja am. már tom hogy lehet a nagy sasukéval lenni naon egyszerü csak annyi a dolgod hogy betedd narutonak a Sasuke's kunait ott a statusnál és már tudsz is sasukéval lenni de csak akkor amikor küzdesz
  • Sasuke55
    #809
    Khm
  • Sasuke55
    #808
    Tom hogy ez már nem annyira felkapott játék de az Uzumaki Chronicles 2-ben hogy lehet például sasukénak a fire ball jutsut megszerezni mert én már mindenkinek mindent megvettem és mostmár nincs ötletem
    Kösz előre is

    Egyébként van uzumaki chronicles 3 már?
  • Kennyssj
    #807
    *sorry nem oldalt akartam írni, hanem e-mail címet :DxD
  • Kennyssj
    #806
    Üdv!:)) Nemrég nyílt egy új animékkel foglalkozó oldal, az Anime Website:)
    Feltöltőket, fordítókat, stb...keresek. Akit érdekel és jelentkezne, írjon nekem privát mailt, vagy írjon az [email protected] oldalra:D
  • Sasuke55
    #805
    Mit gondoltok lesz Naruto Shippuden Ultimate ninja 6 ps2-re vagy ps3-ra?
    Úgy tudom hogy psp-re lesz Accel 3
  • Sasuke55
    #804
    A ninja 5-ben?
  • krisz1717
    #803
    hello
    ln amikor belépek a játékba akor 5 másodperc mulva kilép a menünél és nem tudom az okát
    kérlek ha tudtok segitsetek!
  • Sasuke55
    #802
    Mármint hogy? rpg-be?
  • Narutó555
    #801
    Ha akartok jót játszani kattincsatok ide
    http://s3.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=MjM5NTM1 lehet ,hogy nem naruto de jó próbáljátok ki nembánjátok meg.
  • Narutó555
    #800
    Sasuke55 hogy lehet lenni nagy sasukéval???
  • Sasuke55
    #799
    Na jó hogy senki ne kérdezze azt hogy hol van kis sasuke elmondom hogy én hogy csináltam. Először is végig kell vinni a játékot ez jogos. Másodszor, miután végig toltad nyírj ki minden embert akikkel lehet küzdeni pl:. Konohamaru Konohában van. Harmadszor, menj Shizunéhoz ahol a hoagénak az irodája van és a csapatválasztásnál válazd ki azt hogy csak te vagy egyedül és nincsenek csapattársaid se joninod. Miután ez megvan nézz szét konohába hogy hol lesznek küldetések nézz szét de tényleg mert én így csináltam meg az első küldi rock leenel lesz ott annál a sziklánál. örülök ha valakinek ezzel segítettem
  • Narutó555
    #798
    csakRicsi megmondod holvan kis sasuke már előre is köszi
  • krisz1717
    #797
    hello én most töltötem le a Naruto_Naiteki_Kenseit de nem tudok vele játszani mert a dedictated server nem lép be ki ir valamit a játékba belép de lefagy töltés közbe kérlek segitsetek ha tudtok nagyon köszi elöre is!!!!!!!!!!!!!!
  • csakRicsi
    #796
    namár végigtoltam énis és megszereztem kis sasukét és yondaimét is :D
  • csakRicsi
    #795
    sasukével hanyas szintre kell felfejlődni a narutimate accel 2ben?
    mert vanegy fal asszema 10. helységnél amit chidorival átkel ütni.ésaztírja ki h még fejlődnikell a deaktiválásához.pedig már 50es vagyok :D
  • gyebi93
    #794
    azok a szutykok amik kéken fénylenek nem mások mint segítségek amik ojanokat mondanak el hogy mit hogy kell megcsinálni meg ijenek am majd lesz ojan hogy azokon kívül kell összeszedni még 4et kb mert tsunade aztmondja
    őm a vidikhez nincs sok közekijátszottam mindet megszereztem de semijen plusz nincs..esetleg lehet hogy azzal találod meg a kis sasukét és yondaimét mmint ha összegyűjtöd őket
  • csakRicsi
    #793
    húúú sajnos azt nemigazán tudom :S:D tudom mirőlbeszélsz és értemis mire gondolsz de sajnos nemtudom.azigazat megszólva nemnagyon szoktam jáccani a 4el.az 5el kezdtem:D aztvégigis toltam.most a küldetésekkel szenvedek konohában h majd előbbuttób meglegyen a kis sasuke és minato :D a 4 anynira nemisteccik:S:D addigvittem el h kimentem abarlangból utána a falusiak ugatnakmég vmit :D ésgondolom viszsakell menni a barlangba deott meguntam és hagytam a fenébe :D egyébként hero modban harcolni is lehet.gondolom a story szerinti harcokat lehet lenyomni.csaknemtudom h meddig.gondolom amikor a simanarutoban harcol a CS2 sasuke a kyubinarutoval annál a vízesésnél :D denemakarok úgy okoskodni h még kisem jáccottam :D na de örülök ha tudtam segíteni :)
  • Csori96
    #792
    Még azt szeretném megtudni hogy azokat a fénylő valamiket gyűjtöm amiket a Hero modban fel lehet használni gondolom tudod hogy miről beszélek. Ha azokból valamelyiket nem gyűjtöm össze akkor lesz elég hogy a hero módban minden videót megnyisak a végén?
  • Csori96
    #791
    Nagyon kösz sikerült elmentenem.
  • Csori96
    #790
    Jiraya az első pályán van a kanyonosba ?
  • csakRicsi
    #789
    húúúú...:D az első menthőhely azthiszem h a barlangban lesz.addig nyilván elsem fogod tudni menteni.amikor kezded a master modot ien kanyon szerű szarban vagy.elkellmenni jiraya-hoz asszem ésakkor elmenten egy barlanghoz.ahol megkell keresni egy kiscsajt.azlesz az első küldetésed.na addig elsem tudod menteni míg abba belenem fogsz.ésakkor a barlangban van néhány oylan mentőhely.ien lapos nagy gyűrűszerű szar fehérfénnyal a közepén.rákell állni.lenyomod azt a gombot amelyikkel ugrasz.ésakkor elmented.utnakérdez rá h maradsz.e a master modban stb.ami az előzményekben elhangzott:D úgysemfogod eltéveszteni:D
  • Csori96
    #788
    Azt meg tudod mondani hogy a Master módon belül hogy mentsem el. Ha bejön középen az a négy választási lehetőség pl: térkép stb. akkor ott melyiket válaszam. Vagy máshogy kell csinálni?
  • csakRicsi
    #787
    Csori96:úgy tudsz kilépni ha előbb elmented a játékot.miután mented és kiválasztottad h melyik slotra vagy mire mented utána rákérdez h ki szeretnél-e lépni a mastermodból.nem szószerint ezt kérdezi de ez a lényege:D ésha rámész h igen akkor visszadob a főmenühöz :D ésutána nyugodtszívvel kiléphetsz :D dióhélyban ennyi:D
  • Csori96
    #786
    Sziasztok.
    Abban kérek segítséget hogy az Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 4 -ben a Master módból hogy lehet kilépni mert a játékkal PS2 emulátorral játszom és ki akarok lépni hogy elmentsem csak nem tudom hogy mit tegyek.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • csakRicsi
    #785
    csoki.valaki segítsen légyszi :D naruto ultimate ninja 5öt tolom.már egyzser végig toltama storyt de a kis sasukét és yondaime-t nemtudom megszerezni.olvastam h sasuka orochimaru rejtekhelyén az első szobában van.de nekem nincs ott.már számtalanszor megnéztem és nincs:S most újrakezdtem.megint végigtoltam.azthittem h azért nemvolt ott mert h esetleg a legyőzött emberek miatt túl ugródott vagy valami :D denem:D most direkt nemgyőztem le senkit így ésúgysem:S:D szóval azlenne h hogyankell?:S:D először mennikell sasukéval rpg modban? a másik gond meg az h nemtudom kinyitni azt a kaput. youtubeon néztem ilyen szart.nemtudok angolul.de vmi olyasmit szűrtemle belőle h először lekell ugye győzni orochimartut,sasukét,kabutot,és mennikell sasukével rpgben.deígy cink h nemtudokbemenni a kapun.vmi oylasmi is rámlik h megkell keresni sasukének vmi nemtudommilyét és azzal lehet bemenni úgy h a csapatban naruto,sai,sakura és yamato legyen.és azt a valamit hol találom meg? mert átnéztem midnen ládát,dobozt,hordót és sehol semmi :S valaki segítsen *.* :D
  • Slig
    #784
    Nem, az csak psp-re van. Szerintem ps2-re már nem is fog jönni sajnos...
  • shikamaru98
    #783
    és lenne egy kérdésem a naruto shippuudent accel 3-at lehet e ps 2-re kapni? és ha lehet nem tudja valaki mennyiért
  • shikamaru98
    #782
    sziasztok új vagyok még és nem soká megveszem az ultimate ninja 5-t és szeretném megkérdezni hogy mijen módok vannak benne válaszotokat várom köszi
  • Sasuke55
    #781
    Most már kérdezhettek tőlem is én is végig toltam
  • gyebi93
    #780
    nincs mit:D hmmmmmmmm mijen teuchi?
    az kár....:D
    de legalább tudtam segíteni
  • Sasuke55
    #779
    Ja jut eszembe kösz a segítséget gyebi csak annyit kellett mondanod hogy narutoval legyek egymagam már végig is toltam majdnem csak ott tartok hogy Teuchinak vmit össze kell szedni és nem tom hol van ja amúgy nincs msn-em
  • Sasuke55
    #778
    Azt jól is teszed hogy azt veszed megmert abba 60 karakter van 24 aréna és 4 pálya a storyban
  • ggeerryy
    #777
    Remélem jobb lesz mint a Storm1 mert elég gyengus lett. Az ultimate ninja 5 ps2-re is sokkal jobb volt mint a storm.... így már vegyes érzésekkel várom ezt a gamet is :S .... mondjuk tutti megveszem a storm is megvan, de remélem tartalmilag többet belepakolnak, nah meg legalább 3 ultimate jutsuja lesz mindenkinek legalább remélem ......
  • Norberto91
    #776
    Naruto Ninja Storm 2 Trailer - PS3 & Xbox360
  • gyebi93
    #775
    nem muszály lenyomod az R1vagy R2-t amikor karit választasz és az átalakult formályát választod ki vele ezt pl akárkinél megtod csinálni a hang faluból:D
  • gyebi93
    #774
    hát már visszaküldtem a válaszom de jobb lenne msn en keresztül nem?