• LADA Kalina
    #18
    én értem az érzelmeked, és nem is vitatom hogy vannak akiknek rossz érzés lehet, de szerintem vannak, akik meg szivesebben néznék a régit, ez egy dolog, ennek azonban nem sok köze van a google-hoz... ugyanis a fényképeket elkészíteni pénz, ráadásul sok... ha minden egyes ilyen esetet vizsgálunk, tehát MINDEN lavinát ami házakat sodor el, MINDEN vihart, ami házakat sodor el, MINDEN árvizet..., MINDEN háborút... körülbelül az egész földet újra kéne fényképezni naponta! na jó lehet hogy ez most túlzás, de remélem érted a lényeget, a dolog nem könnyen megoldható, ráadásul felesleges, a városok 90%-a nem változik jelentősen 3-4 év alatt sem, így aztán semmi joguk nincs háborogni az amcsiknak, bezzeg, ha ez mondjuk kínában, vagy akár itthon történt volna, mindenki szarna bele, szerintem az amcsik se érdemelnek nálunk több figyelmet... továbbra is azt kell mondanom, jó dolgukba nem tudnak mit kezdeni magukkal, ráadásként, aki nyilatkozott, úgytom személyesen nem is érintett, hátakkormeg mit akar?????