• The Termentor
    #1
    attol tartok hogy az ilyen hozzaallasu emberekbol tul keves van es inkabb lesz ervenyes az a modell ami az eddig megjelent iparagakban kialakult. "Az van ami van, lehet hogy jobbra is futja de az nincs mert akkor nem keresnenk ennyit."
    Nekem a google tevekenyseg nagyon tetszik, sok felhasznalo oromere olyan dolgokat csinal amik hasznalhatok.
    En, a mezei felhasznalo, nem akarom azzal elotlteni az ertekes szabadidomet hogy mindenfele programokat probajak ki hogy melyik a megfelelo. Legyen egy, mukodjon. nem ez a cel ebben az iparban? Komolyan eddig a gmail a 6-7 edik levelcimem, es ameddig letezik gmail addig ez lesz mert minden benne van ami kell. Nincsenek olyan felesleges dolgok amiket amugy sem hasznalnek. Es azthiszem hogy az emberek tobbsege igy van ezzel.
    Raadasul a cegnek is jobban megeri mert ezzel csinalja a legnagyobb ingyenreklamot. Gmailrol is "utcan" hallottam mig a fasszopo jahuu meg autluk szarsag jon magatol. es egy gany szar. Meg a nagyfater se talalja benne a leveleit aki nemigazan folytat nagy kommunikaciot neten.
    na mindegy, ez mar szemelyes
    a lenyeg sztem az hogy legyen verseny es a felhasznalo ne alul legyen hanem felul ( :D ) Ne birka legyen aki raszorul a szarra es megveszi hanem az akit meg kell gyozni, le kell nyugozni hogy az enyemet hasznalja. A nyakamat teszem ra hogy ha lenullazodna az oprendszerek szama akkor senki nem valasztana vindozt. vagy a vindozt csinalnak meg normalisan ...