• Fezo
    #174
    Hello ntex

    Hát szerintem próbáld te is azt az utat végig járni amit én. Más megoldást nem tudok én sem .

    (persze csak azután hogy már próbálkoztál az Internet szolgáltatódnál is !!! ez csak azért fontos mert minden egyes hiba bejelentés megjelenik az ügyfélszolgálatos adatbázisban amit ők rögtön látnak és így már legalább látják azt hogy te próbálkoztál a szolgáltatón keresztül is) Habár ez is érdekes mert az én szolgáltatóm összesen három hiba bejelentést küldött nekik mi (az adsl tesztes kóddal együtt) amire ők mindig válaszoltak is a szolgáltatóm mindig továbbította nekem a T-com válasz levelét is mindezek ellenére érdekes módon az ügyfélszolgálatos adatbázisban csak egyetlen egy hiba bejelentés volt még pedig az első és a másik kettős sehol.

    Érdekes. . . . .

    Próbáld hívogatni a T-com ügyfélszolgálatot és semmiféleképpen ne hagyd hogy azzal a dumával lerázzanak hogy „forduljon a panaszával az Internet szolgáltatójához” hanem mond meg az ügyfélszolgálatosnak hogy ez mind szép és jó de akkor kapcsoljon valakit aki tud neked segíteni mert te nem hagyod annyiban :) kíváncsi leszek hogy összesen hány ügyfélszolgálatossal kell neked is beszélned (én 7 emberrel beszéltem összesen 48percet ) és ha meg tudod oldani akkor vedd fel te is a beszélgetést (hátha jól jön az még valamikor) ugyanis ahány ügyfélszolgálatossal beszélni fogsz szinte 100% hogy mást fog mondani persze azon kívül hogy „forduljon a panaszával az Internet szolgáltatójához” ezt mindegyik mondja :)


    Igazából szerintem csak akkor kapna észbe a T-com ha (kicsit bizarr ötlet) hogy ha egy megbeszélt napon az összes ilyen panaszos emberke mint mi (biztos hogy több ezren lehetünk) egyszerűen azon ez egy napon felmondanák mind az Internet szolgáltatást mint a telefon szolgáltatást amin jön a cucc.

    Tudom nagyon jól hogy ez nem megvalósítható mert sokaknak nem csak azért van Internet szolgáltatásuk mert jó ha van hanem dolgoznak is vele így szükségük van rá a másik meg az hogy ez akár pénzbe is kerülhet azoknak akiknek még nem járt le a hűségszerződésük de érdemes eljátszani a gondolattal hogy vajon lenne e vízhangja ha egyszerre nagyon sokan mondanák fel országszerte a szerződésüket a T-comnál . A Média biztosan harapna egy ilyen „petició” jellegű dologra és valószínűleg a média vízhangja miatt muszáj lenne a T-comnak is valami cifrát válaszolnia .

    Én személy szerint kibírnám pár hétig Internet nélkül :) illetve ezért vannak az Internet kávézok és a munkahelyi gépek és azok a barátok akik nem csatlakoznak ehez az élő „peticióhoz”

    Még mielőtt azt mondják hogy felbujtó vagyok :) elmondom hogy ez csak tényleg játék volt a gondolatokkal :)

    De érdemes elgondolkozni rajta . . . . . . .