• torma99
    #151
    Elmesélem én is a történetemet a t-onlánnyal, meg kell jegyeznem én elégedett vagyok a nettel kisebb fiaskóktól eltekintve.
    Jött a sávszélesség emelés, 2mbitről emeltek up to 8-ig ugyebár. Nézem nézem, először sikerült olyan 5 mbit körülire beállnia a netnek stabilan (régi siemens fehér tégla modem). Hát mondom oké ennyit bír a vonal én megelégszem...
    Aztán néhány nap múlva hirtelen lecsökkent 800kbitre a letöltés a feltöltés meg felment 512-ről 544-re. Picit meglepő és mulatságos volt. T-éket hívom üsz. elküld a francba először mondván minimum sávszél megvan, üsz másodszor és harmadszor is ezt tette. 3 nappal később meghalt a modem,szép kort megélt 6 éves volt, büszke voltam h eddig bírta, üszt hív hát most már meghalt a modem kéne valamit csinálni. Mondták dugjam be... ők látják tud syncelni...mondom oké én is látom hogy zöld a lámpa de kapcsolódni nemtok 678-as(vagy mittomén hányas hibával) nah ők nem cserélnek... Sebaj leslattyogtam a boltba és vettem egy új modemet (ez volt másfél hónapja, azóta tökéletes 6,4mbit jón és a vonalam pontosan ennyit bír a modem szerint. Se szakadás, se semmi. Az egyedüli felháborító, h buktam 10 rugót mert nem voltak hajlandóak cserélni...