• dez
    #17
    "És mégis milyen filmeket néz blue rayen?"

    Már többszáz film kijött Blu-rayen, ezen belül néhány kivétellel IMDB top 200 megvan... Itthon 10-20 film lesz hamarosan a boltokban magyar szinkronnal.

    "Mellesleg, én nem ismerek egy embert sem aki ps2-őn nézné a dvd filmjeit, a legtöbbnek van asztali dvd lejátszója..."

    LOL, igen, ma már. Annak idején sokan a ps2-t is (legalább részben) emaitt vették.

    "Nem hiszem, hogy ez másképp lenne a ps3 esetében is hosszabb távon."

    Hosszabb távon, ja. De most most van.

    "Tényleg mennyibe is kerül az euban a ps3? szerintem nem egy magyar átlagfizetés, igencsak gazdagnak vagy játékb.zinak vagy elvakult hivőnek kell lennie, aki pl. ma magyarországon ps3at vesz."

    Hallottál már olyanról, hogy részletfizetés? 6-8k havonta. Még 0% THM-re is van (bár ez neked biztos nem mond semmit).

    "Nyugat európában vagy amcsiban persze más a helyzet, de azt se feledjük, ott egy normál asztali blue ray v hd dvd lejátszó megvétele sem teszi őket tacsra. Csak arról sosincs hir, hogy mennyi asztali br vagy hd lejátszó fogy..."

    Fogyogatnak azok is.

    "all right, ezzel teljesen egyetértek, de ez kb. ugyanaz mint amit én mondtam hogy itt csak újgazdagék vesznek ilyet, a normálisabja meg kivár az olcsó két formátumot tudó asztali lejátszókra."

    Esetleg abbahagyhatnád ezt a minősítgetést.