\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • Kaszi46
    #70
    Nos, akkor a beszámoló:

    Éjfélre értünk oda, akkor éppen Migu nyomatta. Valami örült brutál dark, kiabálós sikitozós cucc ment.
    Elég kevesen voltak ahoz képest amugy.

    Aztán jött Jason forrest aka donna summer bácsi. A sett elsö negyede nekem spec nem jött be, de aztán hálistennek kitett magáért J.F.
    Iszonyat hangulatot tudott teremteni, végig figyelt a közönségre, és látszott rajta hogy ö is élvezi amit csinál.

    Utána Mesterházy következett, nagyon tetszett amit hallottam, volt benne dark, happy, klasszikus core, meg minden finomság.

    Aztán mikrofon nélkül mosolyogva bemondta hogy Snares lelépett. Mi ekkor még röhögtünk, mert azt hittük poénkodik.
    Vártunk vártunk vártunk, és végül kiderült, valóban elmarad Venetian fellépése, pedig jason forrest alatt még ott volt, elöttünk állt és nézte a produkciót.

    Sajna összeveszett a csajával(aki amugy tudtommal mádzsár). A csajszi elrohant süsüböl, V.S. meg utána.(ez is a nök miatt van!:DD)

    Kellet egy fél óra amig ezt feldolgoztam, nomeg az hogy jason F. ujra szinpadra lépjen. Hálistennek olyan cuccost, és olyan beleéléssel nyomott, hogy sikerült ujra feloldódni(mondjuk addigra már tetemesebb mennyiségü pia is bennünk volt).
    Volt benne core, egy jo nagy adag happy hardcore, meg minden más nyalánkság, iszonyatosan jo volt.

    Ezután közvetlen Pándi ur lépett még a szinpadra és egy élö dobolást nyomott le Jason Forrest-el közösen. Mármint J.F. a laptopn büvészkedett, pándy meg dobolt. Ez is nagyon kemény volt, érdemes volt megvárni.

    Szoval nagyjából ennyi volt az este lényege. Venetian pótolva lesz, szal ha ugy vesszük még jól is jártunk, legalább lesz még egy zúzós party.

    pikcsörz:

    mesterh.


    migu:


    Jason Forrest:


    Pándi:


    bulizók:


    még több kép:
    pulzar.hu
    antropos.hu