\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • Kaszi46
    #58
    klip-es témára: nekem mindkettö bejön. Az meg hogy a klip is azt jelentse, amit Snares számára, szerintem kivitelezhetetlen(ki tudja mi járhat a mester fejében).:P
    Elég sok számra csinálnak önszántukbol klipet a rajongok, a maga nemében nekem mind tetszik. Söt, tök jo dolog hogy találkozik a két nézöpont(itt
    most a klip megalkotójára, és venetian ra, avagy a zene készitöjére gondolok)!


    #53 én is szinte minden helyzetben, és lelki állapotban képes vagyok hallgatni, családom, az asszony és a barátaim nagy örömére.:) Persze mást is hallgatok(jazz, metál, egyéb elektronikus zenék), de leggyakrabban ez megy nálam.

    Süsübe én is ott voltam, bongra alatt, amikor metált is nyomott pogoztam, venetian alatt meg telefonomat kerestem.:D Najo csak 5-10 percig, aztán inkább a mesterre koncentráltam, és pogobol átváltottam az idegrángáshoz hasonlitó fejrázáshoz(nem headbanger).:P

    Akinek kell enduser, irja be mikor lenne neki a legjobb, és akkor soulseeken szipkázhatja tölem(nekem amugy icaka a legjobb).
    ezek vannak meg:
    -15 tracks (2003)
    -(2005) the end
    -Form Without Function (2006)
    -from zero(2004)
    -revolution ep(2003)
    -Bollywood_Breaks2004
    -Calling_The_Vultures-2005
    -comparing_paths-vinyl-mirexc10-2005
    -manoeuvre_ep-(ss02)-vinyl-2005
    -mashed_up_and_beatdown2005
    -outbreak2005
    -run_war-2005
    -pushing back[2006]