\"breakcore just a name to group things, but that things are so different.\" -Elelctric Kettle
  • ThisZip
    #50
    Miguel125:

    Persze, h Venetian nem lehet rossz!! De a Szamár Madár klip, az úgy jött létre, h hirdettek egy pályázatot, és ez volt a nyertes. Nem a mester készítette, először én is azt hittem, h hú dejó akkor most jobban megérthetjük a gondolatait, de csak egy "kívülálló" alkotása.


    Zero:

    szvsz Ebben nincs semmi mondanivaló sem, elveszik Venetian érzése. Gondolom, h a készítő emberke(asszem magyar srác) csak meghallgatta a zenét, nem járt utána, h egyáltalán miért lett megalkotva ez a zene. Hallja, h gyors,hmmmmmm mi lehet gyors, ja igen egy forgószél. Leáll a zene, jó akkor legyen windows reboot (XD), gyors pattogások vannak, hmmmmmm akkor legyen villám mer az klaffol a forgószélhez, meg h milyen jól néz ki......
    A Find Candance nekem bejön mer kicsit morbid, meg itt Venetian segítette a munkálatokat. VSnares nem volt híres a csajok körében, de eccer talált magának egy csajt, és hát egy művészlélek mellett nem biztos h könnyű lehetett, ezért a csaj egyszer csak se szó se beszéd elment, soha nem jöt vissza. A klip ezt a fájdalmat sugallja.....