Cubase SX 4
  • Balumann
    #7
    Hello! Én is elkezdtem próbálkozni, de még nem ismerem sajna annyira, hogy hogy kell a dolgokat csinálni.
    Ha az első kédést jól értelmezem, akkor az a problémád, mint ami nekem is volt, hogy nem szól semmi a programon belül?
    Én még csak addig jutottam, hogy az elektromos zongorát rákötöttem, és felvettem. Ugyan ez volt a probléma, bármit állítottam, nem szólalt meg a felvett hang, illetve hát az se amit leütöttem.
    Ha nálad is ez, akkor lépj be a Devices fenti menübe, és device setup -ban kell beállítgatni a dolgokat.
    Default midi output-nál MS GS hullámt.szint. emulált, vagy ha midi visszafele is. Még körül kell nézni, nem tudom, hogy máshol nem állítottam-e be valamit.
    Elég össze-vissza van minden ebbe a programba :))
    Én ott akadtam el egyébként, hogy csak ilyen gagyi midi hangja volt, és nem tudtam semmi mást kiválasztani ^^ Majd próbálkozok vele, de előbb nekem még vhogy közelebb is kellene hoznom a zongorát, meg kellene egy jobb hangfal is.

    A 2. problémára nincs ötletem, esetleg beírhatnád, hogy mi van a log fájlba.
    Nekem a 3-as verzió nem indult el még az előző gépemen, így én a 2-est próbálom használni, állítólag nagyon kevés különbség van a kettő között. Ha tudsz torrentről tölteni, akkor innen szedd le: katt
    Ha nem megy, akkor próbáld ki a Steingberg Nuendo programot, az is szinte teljesen ugyan ezeket tudja, csak másképp néz ki.