• Riddick
    #4
    Nem értem én ezt! MEgkéne egyszerüen szavazni a néppel,hogy engedni lehessen e a kiadókat pereskedni! 2007 van és ezek a kiadók,vagyis egyébb olyan semmire kellő szervezetek akik a kiadók nevében probálnak nagy összegeket lehuzni ,emberekről műsör szolgáltatókról,olyanok mint a piócák. Én még nem láttam csoró zenészt. Amikor egy mű kikerül boltokba,akkor ugy is kap a zenész pénzt belőlle! Ugyis mindig az derül ki,hogy a beszedett jogdijjakbol egy fillért sem kap a zenész,hanem a RIAA meg az ehhez hasonlo vérszivók lenyelik őket! Remélem egyszer megoldják ,hogy neten keresztül,online boltokból olcson lehessen zenéket venni! Akkor nem kéne sirni hogy nemveszik a cd ket! Ha,1e ft alatt lenne egy album ,filmek,akkor sokkan többen vennék! Igy meg az lesz,hogy drága a mozijegy drága a cd,alig veszik őket. Itt a jó internet,amit folyamatosan fejlesztenek,mindenki onnan fogja szipkázni ,szinte ingyen ezeket. És mivel sok kicsi sokra megy ,nagyon sok pénz lenne ,ha még olcson is árulnák neten a dolgokat. Erre ,hogy nem jönnek rá.