• GABOR16
    #18
    Hát nem tudom... régebben akárhogy kapcsoltam ki a smilekat, én akkor nem tudtam azokat írni, de a másokét mindig megkaptam.
    Persze lehet, hogy azóta javították (kb fél éve használtam utoljára MSN-t... bocs.. Live Messengert...). Jól elvagyok a mirandával csak 6MB memóriát eszik, és több hálózatot tud. Pluginokkal bővíthető, hordozható.
    Az MSN es ismerőseim észre sem veszik, hogy nem MSN-t használok. Csak mikor nem fogadja a gép a rezgetést vagy az animációkat. A smilekból meg semmit sem látok. Bár a smile még elmegy, engem a szöveg helyett megjelenő, villogó, csavarodó, csillogó-villogó, meg ugráló és tarka-barka szövegek idegesítenek. És mindenki küldi őket, hogy boldogítson... És még mernek visszakérdezni, hogy nekem miért nincsenek "ilyenek" az írásaimban.. Szegény Gábor a falat kaparja tőlük és még azt akarják, hogy én is csináljam... Inkább látni sem akarom. Az MSN hálózatát én is csak azért használom mert sok ismerős nem ismer mást.
    Egyébként a hang és videoátviteli minősége a legrosszabb az összes csevegőprogram közül.