Miért pont így és erre...
  • czihaki
    #13214
    Az evolúciós képesség tudatilag benne van az életbe. S bizony a lélek energiája semmit nem felejt- Remélem akkor se fog ha meghaltam, mert nagyon sok elintéznivaló dolgom lesz életem után. ÉN soha semmi féle aljasságot, becstelenséget nem tudtam megbocsátani életemben és a lelkem se fog megbocsátani, s remélem felejteni se akkor- egy biztos, a halálom napját megemlegeti még a világ, főleg minden szemét, embereket kizsákmányoló élősködő, minden hatalom amelyik ismételten háborúkat, öldökléseket vezényelnek le egy-egy kerekasztal mellett. egyszerűen számomra elfogadhatatlan az hogy az egyik ember nélkülözik akkor is ha agyon gürizi magát, amíg a másik az íróasztala mellett, akit csak úgy élelmesnek titulálnak vagy épp szerencsésnek, milliárdossá vastagszik, a többség kétkezű munkájának köszönhetően, akik szinte semmiért güriznek. Jusson egyszer ez eszedbe a világban nagy ribillió támadna a majrétól egy-egy helyen. Ugy megcsavarom az agyukat, hogy üvölteni fognak a fájdalomtól amíg rá nem jönnek miképp kell becsületes Embernek lenni!