Miért pont így és erre...
  • czihaki
    #13210
    Ami pedig a megírt könyvemet illeti, a férjem még elolvasni is majrézott, még beszélni se beszélhettem róla hiszen ő valamikor ministráns is volt gyerekként és bizony minden marhaságot elhitt a bibliából. így aztán még attól is rettegett ha bármiről tudomást szerzett életünk folyamán abból, amire képes voltam- ezért többnyire semmit nem meséltem neki. A Földről pl semmit nem tudott, hogy én lélek fazonként lementem. pl történt egy alkalommal egy eset velünk arra riadtam hajnalban, hogy valaki nagyon püfölt valamit és üvöltözött segitségért. A férjem aludt én átmentem a másik szobába és kiléptem hogy megnézzem ki van bajban-- S egy koporsóban kötöttem ki, de annyira megrendültem a látványtól hogy megálltam, derékig bent voltam deréktól lefelé a koporsóba voltam, amit nagyon halovány meleg sárga fénnyel be is világítottam. Így láttam meg, hogy egy asszony tért vissza az életbe. Ő is láthatta ebben a szűk sötét térben a fényemet, mert elhallgatott és figyelt- erre gyorsan visszarántottam magam felöltöztem, felkeltettem a férjem és kértem menjünk ki a közeli temetőbe, mert valaki élő lett ismét de el van temetve és egy koporsóban van. s már indultam ki hogy keressek ásót lapátokat, hogy ha megtalálom a sírt érzékeléssel, akkor együtt gyorsan kiáshatjuk és az asszonyt megmenthetjük. A férjem kibukott teljesen ettől- egyszerűen az asztalhoz vitt leültetett majd lefogott és igy tartott fogva hosszú ideig. Elmagyarázta, hogy ha most ezt végig csinálom akkor elvisznek ki és nem lesz belőlem más mint kisérleti állat és kihasználható eszköz a politikusok és az orosz hatalom kezében.-- emlékeztetett arra mire intett annak idején a nevelőapám, amit most egy teljesen idegen sajnálata miatt hajlandó lennék el felejteni.--- de azért másnap érdeklődött kit temettek el előző napon? Így derült ki, hogy ráadásul tőlünk nem mesze lakott egy asszony aki rosszul lett a háza előtt és ogy kint maradt eszméletlenül a februári hidegben és a családja talált rá-- az orvos megállapította, hogy kihűlt, meghalt ezután kiszállított a halottasházba majd másnap eltemették. Tulajdonképpen ha valaki csak rosszul lesz de nem hal meg, viszont kint marad a hidegben, akkor sajnos a testben lévő energiák lelassulnak annyira, hogy életjelet az orvos már nem észlelhet- igy eltemetik a szerencsétlent.-- holott fokozatosan melegebb helyre szállítanák az élet visszatérne ismét a testbe.

    egyébként nincs min csodálkozni ha a férjem besokallt a dolgaim miatt időnként. Miután visszatértem a Földből és hamarabb mint a Föld tudatos energiája várta volna, ismételten mozgott alattunk a föld. Házunk alatt, a kocsink alatt bármerre jártunk minden héten egyszer minimum éjszakánként. Hivott vissza, hogy befejezhesse a meséjét, amiért tulajdonképen lementem. Így ment hónapokon keresztül tavasztól november végéig! Sehol nem mozgott a föld csak a lakókocsink alatt pontosan hogy a kocsink dülöngélt egyik oldalról a másik oldalra-- kint a németeknél pedig csak az ágy mozgott-- szóval ne csodálkozz ha a férjem a könyvemet el se olvasta. egyébként amikor irtam még kicsit majréztam a papoktól, ezért kissé közelített a vallásossághoz- így nagyon kevés könyv került boltba eladásra mert ahogy kijöttem a kórházból meglepetés íde vagy oda, a piszkozat könyvemet amely átírásra szorult volna, bizony hazahoztam a kiadó raktárából és nem engedtem forgalomba hozni többet- ma a gardróbban van becsomagolva. De babonaságot nem vagyok hajlandó terjeszteni még akkor se ha akkor tájt amikor elkezdtem írni, még majréztam a papok retorziójától és azért lett a könyv kicsit vallásos.