Miért pont így és erre...
  • czihaki
    #13190
    Bocsi még sokszor is betöltötte-- valamit itt másképp kell csinálni- igaz jó párszor kellett kicsinyítenem- nagyítsátok meg magatoknak A sárga szinű az a szellemi lélek energia rendszer annak a pontjait szurkálja a kínai,-- a fekete az vázlatos rajta a sűrű ideghálózatnak. Mindkettő a fejből áramlik ki és oda is térnek vissza, de csak pontokban találkozhatnak---- Ha valakinek tönkre megy mondjuk a lábában az idegszálak szigetelése, akkor fordulhat elő hogy a két energia feszültsége nagyobb helyen érintkezik és a láb ilyenkor elszenesedhet az illető pedig meghal minden fájdalom nélkül, hirtelen. Amikor kiléptem a testemből a szellemi lélek szálakkal akkor a testem komában hagytam ott- ezért általában 10 perc végére vissza is tért a lélek a testembe.

    az amit a hinduk kitaláltak az nem igaz, nincs aura, nem igaz az újra-leszületés a földön, az élet egyszer megismételhetetlen-- a lélek kezdeményt a fogantatásunkkor kapjuk a saját szüleink ivarsejtjében. Akár agyon misztifikálni, akár mindenféle ókori vagy e-.kori fantazmagóriát elhinnetek nem lenne szabad. minden ami él, legyen giliszta vagy elefánt vagy épp az emberi faj csak az energiák jelenlétének köszönheti- ezek nélkül és ezeknek egymással fenntartott kapcsolata nélkül csak egy kupac anyag halmaz lennénk.