Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum
  • Hiuuz #811
    Üdv!

    Itthon mennyien játszanak az EECH-val? Gondolom kb. maroknyian :)
    Van valakinek tudomása olyanokról akik rendszeresen játszanak, esetleg multiznak?

    Kb egy hónapja a vaterán találtam egy eredeti dobozos verziót a játékból! 2000Ft-ért le is csaptam rá azonnal, még a hagyományos nyomtatott kézikönyves verzió. Az angol nyelvű mellett magyar is benne van! Simán megérte!

    Nekem itthon egy jó öreg 2.4Ghz-es P4-em van egy Ati X1950pro-val 2Gb rammal megtámogatva, Win Xp alatt fut. Ahogy Buren írta az eredeti játék telepítése után kell a hivatalos patch, majd utána jöhet az 1.13 allmods. Nekem más nem kellett. Ezután az "eech.ini" file-t kellett átnézni és módosítani itt-ott ahhoz, hogy minden rendben legyen. Ezt az EECH-Central leírása alapján tettem meg.
    Az Ati catalyst vezérlőjén keresztül bekapcsoltam az vonalsimítást, anizotróp szűrést és egyéb nyalánkságokat. Jelenleg 1280x960-ban fut a játék max. grafikai beállítások mellett és átlag 30Fps-t tud a játék. Csak a városok közelében lassul be a játék a sok épület miatt. Szerintem nagyon jó gépigény/grafika aránya van a játéknak.