• Sidewinder
    #23
    Volt már orosz cuccosom,sőt most is van.A karórám például egy orosz gyártmányú Poljot Aviator óra (ilyen) és nagyonn elégedett vok vele,jól működik.Azon kívül az egyik kocsink egy 14 éves Lada Samara és mit ne mondjak,de anyu 6 éves céges Suzukija sztem bőven megirigyelhetné a megbízhatóságát.De azon kívül egy havernak van orosz IZS-61-es légpuskája ami eszméletlenül jó cucc,ugyanis táras (5 golyó fér bele) és emellett jó könnyű tutira nem remeg célzásnál,nagyon pontosan lehet vele lőni.Ismerősömnek meg van szintén orosz IZS-27-es bock rendszerű sörétes vadászpuskája (sztem ismered a fegyvert te is ugyanis ha októberben nézted a tv-t akkor biztos láttál ilyet mert a rendőrök is ilyenekel lőtték ki a gumilövedékeket<vak sörétestöltény segítségével ugyanis a lőporon kívül a sörét helyén voltak a kisebb nagyobb átmérőjű gumilövedékek (tul.képp gumigolyók,gumisörétek)>)amivel nekem is volt többször szerencsém koronglövészeten lőni(én nem vadászok amúgy),el is találtam vele a korongot meg minden szóval teszett naon és ismim azt mondta amikor kérdeztem h jó puska-e,ő elégedett-e vele,hogy sokkal jobban szereti mint a mittom én milyen drága belga félautomata sörétes puskáját,mert sokkal megbízhatóbb,"nem kell mindig kinyalni a picsáját" vagyis a lusta vadásznak is megfelel aki útál fegyvert takarítani(pedig azért azt sztem tisztességesenmindenkinek kéne csinálnia akinek van) mert ha tiszta ha koszos,ha esik ha fúj stb. mindig tudsz vele lőni,nem hány be és pontos is.Plusz emellett olcsó is.