• winnie
    #60
    az a baj, hogy szinte megalázóak az ilyen belekötések, mert csak nyerni lehet részemről. mindegy, leütjök a magas labdát.

    "ez csak a te általános és szűklátókörű véleményed lehet..."

    nem hiszem, mert nekem már a minisorozat elég volt a bsg-ből, az első részt meg sem néztem.

    1. a bsg nézettebb. tévében is, torrentszerte is, de mindegy, ez nem számít, nem a tömegízlés határoz meg egy sorozatot.
    2. a bsg kritikailag is elismert sorozat - majdnem megkapta a tévés oscar, vagyis az emmy-jelölést.
    3. sokkal többet írnak a sorzatról híreket meg minden egyebet - gondolom a google is több találatot ad.

    egész egyszerűen a bsg kifinoultabb, több layeres scifi. afféle politikai szappanopera is. de ezt biztosan jobban tudja, aki nézi. (sorry, én nem megyek le fanboy szintre, hogy "az a jó, amit én nézek, a többi szar, mert az én ízlésem az univerzális tömegízlés" (érdekes jelenség a más sorozatok és más véleményt vallók csuklóf*kája)

    "és hogy a prison break lenne a legnézettebb "friss" - röhögőgörcs - amcsi sorozat?"

    az. itthon. (nyilván amerikában már rég nem friss)

    " Talán utánanézhetnél mielőtt hülyeségeket írogatsz!"

    nem kell, fejből is megy -de adok linket az adatoknak, ha gondolod. idehaza az új sorozatok közül azt nézték a legtöbben. ha a régieket is idevesszük, akkor a cobra 11, walker és a vészhelyzet nézettebb.