#11
"A fellebbviteli bíróság döntésében úgy értékelte az esetet, hogy a felvételeket később bárki láthatja, vagy bárkinek eladhatják, esetleg illetéktelenül is megszerezhetik, terjeszthetik."
Agyhalál! Szal amikor Dütróék, meg Pándiék bespájzolták a fiatalkorúk tetemeit a pincében az nem volt bűn, az a bűn ha egy fiatalkorú ruha nélkül szerepel valamilyen képen.
Hú áldom a szerencsémet hogy nem veszek részt pl anatomiai atlaszok összeállításában!;)
"A másodfokú ítélet indoklása szerint a fiatalok ráadásul amúgy is túl fiatalok, hogy értelmesen eldönthessék, szeretkezzenek-e valakivel vagy sem és erről készítsenek-e fotókat emlékbe."
Azért Irakba már kimehetnének embert őlni. Pl. ez jó kis cikk erről.
"A floridai bíróság ítéletének indoklása szerint az ügy felderítése "állami érdek volt", azért, hogy "megvédjék a fiatalkorúakat a szexuális kizsákmányolástól" és "hogy megakadályozzák, hogy gyermekpornográf anyagokat gyárthassanak és terjeszthessenek"."
Azért elég gáz ha az "államérdek" szemben áll az állampolgárok érdekével.