Powerskip, Poweriser, Skyrunner, poweriZer, SpeedJumper, FlyJumper
  • paat
    #371
    A megmaradt csonkot egy szöveten keresztül fogva (hogy ne vágja az ujjad) tovább használható a csatt maradványa. Amúgy kézi szorítás csatt nélkül, ezt javaslom. Meg azt, hogy tegyél szivacsot a cipőd és a szorító pánt közé. Ettől kevésbé fájdul meg a lábfejed, és könnyebb is jól megszorítani.

    Amúgy van egy bolt, http://www.pro-jump.co.uk/sitepage/Adult-ProJump-Parts.html ahonnan sok alkatrész beszerezhető. Csak mivel drága a szállítási költség (11000Ft) érdemes volna közösen rendelni sokat. Én pl kapásból vennék 4 csatot meg 4 talpat.

    Amúgy totál nem értem, hogy miért gagyi _mindegyik_ jumping stilts eszközön a lábrögzítés. Az ok, hogy a lábszár rögzítése kreativitást igényelne, de a lábfej rögzítésére koppinthattak volna jég- v görkoriról. Akinek volt már cipőre erősíthető korija, meg cipővel egybegyártott, az tudja, mi a különbség: ég és föld.
    Ezen elgondolkodva megpróbálok majd egy görkorcsolya cipőt rögzíteni a cipőrögzítő helyére.

    Tudtok vmi útmutatást, hogy hova kell igazítani a lábszárrögzítő csövet? Az tudom, hogy a térdkalács alá, de pontosabban hova?