• remark #90
    "(azt nem értem, hogy a "te nevedben" hogy tartozik ide logikailag, szerintem senkinek a nevében se hazudjanak nekem, a sajátjukéban se:-)"

    Azert fontos kiemelnem hogy "szerintem", meg hogy az "en nevemben" mert en fenntartom annak a lehetoseget hogy mas mashogy gondolja. Ha valaki azt mondja hogy ot nem erdekli a kerdes es nincs jelentosege annak hogy X jelentes nyilvanossagra kerul-e vagy nem, erre az a valaszom hogy rendben. Na de ha valaki azzal jon hogy valamit ertem tesznek, fogyasztoert (ergo az en kerdesemre nekem visszairja hogy pl. ez a te erdeked is, vagy hogy ezt az emberek igy akarjak) akkor azt kikerem magamnak. Majd en megmondom hogy szerintem mit kellene csinalnia, ne feltetelezze senki hogy en is annak a tomegnek vagyok a tagja ami X dontessel egyetert.

    "De az ál-környezetvédők se hazudozzanak, és nemcsak nekem, hanem a többi embernek is."

    Ertelek, es igazad van. Hazudozas semmilyen iranyba nem megengedheto. Majd a tomeg merlegel es dont. (Nem szo szerint merlegel, hanem kis emesztes utan kidob valami reakciot az adott problemara/kerdesre.)