http://mtkhungaria.hu/
  • Drizzthsz
    #26
    Hát jelen esetben nem tudom, de szerintem a megújuló futball-követelményekhez ők alkalmazkodtak a legjobban Magyorországon, s szeretném, ha minél sikeresebbek lennének. Én ha valakitől azt hallom, hogy nem szereti az Mtk-t, akkor gyakran kapom azt indoknak, hogy: összevásárolják a fiatalokat, nem valódi saját nevlésűekről van szó. Ez nagyrészt tényleg így van, de kiváncsi lennék, hogy akik ezzel az érvvel jönnek, azok mit szólnának, ha a kedvenc csapatuk kezdte volna el ugyanezt csinálni. Akkor biztos teljesen rendbenlevőnek tartanák a klubot.
    Én úgy gondolom, hogy Mo.-n ez a legjobban járható út, s mivel bármelyik klub megtehetné ezt, ha akarná, nem látok benne semmi kivetnivalót. A bajnokságot örülnék, ha megnyernék, mert most idehaza nekik van a legjobb csapatuk, ráadásul még igen messze vannak a végső potenciáljuktól. Sok sikert kívánok nekik. Eddig a felksézülésük sem volt rossz, asszem 3 szlovák elsőosztályú csapatot győztek le eddig, s azért ott magasabb a színvonal, mint idehaza.