75
http://mtkhungaria.hu/
  • Bereet
    #35
    Edzőt kéne cserélnetek ideje van már ( majd figyeljétekmeg bajszos petya fog az edzői székbe ülni)A wolfsburg elleni 11-et kellett volna játszatattni
  • kék
    #34
    Majd legközelebb. Így sem egy összeszokott csapat játszott.
  • 9csöves9
    #33
    Ladó kaphatott volna kicsit több időt,bár csak két labdavesztése maradt meg bennem
  • kék
    #32
    Legalább végre UEFA-kupa győzelmet láthatott a Szusza-stadion közönsége. Ha az Újpest játszik ott, ez nem adatik meg nekik.
    Váccal mi lesz? Jövőre NB3?
  • kék
    #31
    Kár, hogy nem jött ki több szurkoló. Végre láthattak volna egy magyar csapatot megnyerni egy nemzetközi meccset. Tavaly csak a Vaduz és a Rabotnicki jutott.
  • 9csöves9
    #30
    egész végig 3 kisgyerek szurkolását lehetett hallani,rendületlenül tolták:)
  • totti10
    #29
    UEFA-kupa, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés

    MTK Budapest - FC MIKA (örmény) 2-1 (1-1)

    Szusza Ferenc-stadion, 400 néző
    v.: Hinkriksson (izlandi)
    MTK Budapest: Végh - Horváth, Lambulic, Pollák, Pintér - Bori (Hrepka, 56.), Zsidai, Pátkai, Pál (Ladóczki, 78.) - Kanta (Szabó Á., 85.), Urbán.
    MIKA: Hakobyah - Alex, Petikyah, Fursin, De Souza (Davtyan, 69.) - Ristic, Antonyan (Accleisson, 60.), Mykayelyan - Cleber Silva - Cleber Luis (Campos Penteado, 84.), Shahgeldyah.
    gól: Pintér (20.), Urbán (57.), illetve Cleber Silva (45.)
  • Matthewpamer
    #28
    Na végre nekik is van topicjuk :)
    hajrá
  • banok
    #27
    Összefoglaló a tegnapi MTK-Vasas meccsről itt
  • Drizzthsz
    #26
    Hát jelen esetben nem tudom, de szerintem a megújuló futball-követelményekhez ők alkalmazkodtak a legjobban Magyorországon, s szeretném, ha minél sikeresebbek lennének. Én ha valakitől azt hallom, hogy nem szereti az Mtk-t, akkor gyakran kapom azt indoknak, hogy: összevásárolják a fiatalokat, nem valódi saját nevlésűekről van szó. Ez nagyrészt tényleg így van, de kiváncsi lennék, hogy akik ezzel az érvvel jönnek, azok mit szólnának, ha a kedvenc csapatuk kezdte volna el ugyanezt csinálni. Akkor biztos teljesen rendbenlevőnek tartanák a klubot.
    Én úgy gondolom, hogy Mo.-n ez a legjobban járható út, s mivel bármelyik klub megtehetné ezt, ha akarná, nem látok benne semmi kivetnivalót. A bajnokságot örülnék, ha megnyernék, mert most idehaza nekik van a legjobb csapatuk, ráadásul még igen messze vannak a végső potenciáljuktól. Sok sikert kívánok nekik. Eddig a felksézülésük sem volt rossz, asszem 3 szlovák elsőosztályú csapatot győztek le eddig, s azért ott magasabb a színvonal, mint idehaza.
  • dotkom
    #25
    sry. csak sose tudom, hogy ki mire celoz ezzel. egyebkent mi az a politikai jelzo?
  • 9csöves9
    #24
    pláne,hogy a vallásnak alapvetően nemsok köze van a politikához
  • dotkom
    #23
    melyik politikai jelzo? mert pl az hogy zsido csapat azt nem kell lemosni. csak masokat zavar neha.
  • zico87
    #22
    Hát igen a az MTK nemmosthatja le azt a politikai...jellzőt..de nemazt kell már nézzni ez a mult a jelenbe egy jókis csapatuk van fiatalokból.
  • soma22
    #21
    szerintem nem.
    sosem volt a fiatalok kedvence az mtk, leginkább sokan az utánpótlásukat használták ki, ezért eszméletlen mennyiségű ifi és serdülőcsapata van/volt.leginkább idősekbőlállt a szurkolótáboruk.a focijuk az utóbbi időben valóban szép, de maga a klubb elég visszataszítólegalábbis számomra,de politikát nem viszek a dologba.
    remélem az itt fejlődő ésemlitett fiatalok minél előbb elkerülnek a megfelelő helyekre, mert jelen pillanatban Mo-n nem tudnak huszonév felett fejlődni a játékosok. Ez talán nem is az edzőközpontok szinvonala miatt van igy, hanem a szemlélet miatt.
    Amig fiatalok küzdenek hogy mondjuk elvigye őket egy külföldi klubb, de mikor felnőnek és nem vitte el őket senki megtörnek,és ennyi.
  • Láma!
    #20
    eddig valoban igy volt.most kéne felmérni hogy ki szurkol nekik. hidd el, meglepödnél...
  • tobias88
    #19
    az Mtk össz szurkolója Magyarorszáhgon még a 10ezret sem haladja meg, a nézők max ha ezren kint vannak
  • Bereet
    #18
    akkor azért vilt annyira ismerős :D
  • Láma!
    #17
    de, a 95'-ös csapat tagja volt. illetve annak biztos hogy tagja volt.
  • Bereet
    #16
    Hajdu nem volt fradista ?
  • Taranov
    #15
    Pontosan.
  • antijuve
    #14
    az Goran Jezdimirovics a kapus pedig Hajdu Attila
  • zico87
    #13
    Én is szeretem az MTK-t a fiatalokra épít és ez a jövőre nézve sztem jó döntés.

    MTK Story
  • Zsolti9014
    #12
    Hajdu Attila?
  • Taranov
    #11
    Elképzelhető, hogy Sorin Botis figyel ott az első sorban? Vagy tévedek?
  • Taranov
    #10
    Kis nosztalgia?
    Itt még látom szegény Zavadszkyt, Illést, meg ezt a szimpatikus fiatalembert, aki kapus poszton játszott, de most nem jut eszembe a neve.
  • gecc
    #9
  • gabber_saviola
    #8
    srácok, kicsit emelkedhetne a kommentek színvonala
  • Ars3nal
    #7
    ez mondjuk igaz
  • antijuve
    #6
    tök mindegy h viccnek szánta-e vagy nem,Tornyi így-úgyis egy barom:))
  • Ars3nal
    #5
    ez így ugye vicc? tornyi ekkora barom lenne?:O
  • báttyó02
    #4
    :DD!
  • Kanál
    #3
    szegény te.
    egyébként németh 1-2 év múlva kiszorítja saha-t a manchesterből
    /by. tornyi futballisten barni/
  • Ars3nal
    #2
    nem vert át:D
  • Drizzthsz
    #1
    Hümmm... Úgy láttam nincs ilyen topik. Őszintén szólva Újpest-szurkoló vagyok, de igen irigykedve nézem az Mtk csapatát manapság, úgy látom a nemzetközi edzőmeccsek is egész szépek voltak eddig, érdekelnének inffok, vélemények a klubról, s persze érdekelne, hogy mi lesz Kanta, Hrepka, Németh, meg a többi jelenleg itt fejlődő tehetség sorsa.

    Remélem nem vert át a kereső, s tényleg nem volt ilyen topic eddig.