#12024
Azon gondolkoztam miközbe játszottam vele, hogy Ha "pro street" akkor hol az utca belőle ??
Inkább Pro Finals-t lehetne a neve, vagy Pro Master/Racer mert így elég illuzió romboló...
Igaz, hogy vannak városba játszódó pályák de nekem kicsit üres az egész, amit egy arcade játékban ahol pont a pörgés számítana nem várnék el.
Ezt akapcsán említem mikor ugy kezdő intróban, megy ezerrel a tombolás, tömegben kb X autó (a többiek busszal jöttek? ) és 1 DB DJ a színpadon az még nem gond egy kisebb szórakozó helyen, de akkor minek egy bazinagy placc színpad az egésznek? xD.
Egy Pro Streettől azt várná az ember, hogy vért izzad ahogy a forgalomba driftel vagy valami, és max valós circuit pályán nyomatja a döntőket :). Ilyen téren tehát az U2 volt legjobban felépve :)
Továbbá szomorú, hogy a nextgen graf ami számomra az egyetlen előnye a játéknak,(a multi platform miatt) máshol semmit se ér.