• winnie
    #22
    "Én nem nagyon szoktam adni mások véleményére, főleg nem az iMDB-re. Megnézem az előzetest és az alapján eldöntöm,(azért van)."

    én inkább az imdb-re adok ,mert érdekes a tömeg véleménye egy filmről. általában nincsenek végletes kilengések, ami ott jó, az általában nem sz*r, ami sz*r, az általában nem jó, de mondjuk ilyenkor is véleményeket érdemes olvasni, mert ha valaki leírja, hogy miért jó vagy nem jó, akkor könnyű következtetni.

    viszont előzetest - azt soha nem néznék meg, mert úgy nem 100%-os egy film. lehet, hogy hülyeség, de egy filmre úgy érdemes szerintem beülni, hogy nem tudja az ember a műfaját, a poénokat, hogy miről fog szólni. oké, poszter, az is ad mankót, de annál több nem kell. ha "szűzen" nézi az ember a filmet, akkor sokkal nagyobbat üthet. (ld. a tinifilmnek induló horror vagy egy film, ami hirtelen visszafelé mondja a történetet). meg ugye ott vannak a sztoriszálak, melyek a 20-60. perc történéseit lőhetik le, vagyis az ember tudja, hogy mi fog történni egy ideig.