• IXEMGabeo
    #38
    eszméletlen érdekes befejezése lett, de mindenképpen jobb lett, mint az 1. részé...és ráadásul úgy fejezték be, hogy wtf, tehát valószínű lesz 3. része

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó rész volt, sokkal látványosabb volt, mint az 1, mivel ez grafikailag csúcs volt, az 1 viszont nehezebb volt többször akadtam el benne és Samuel karakterét én jobban kedveltem.:)

    Történetileg óriási csavarok voltak benne, Borris halála először meglepett, a végén Angelina gonoszsága és, hogy Darren/Adrian tesója arra aztán végképp nem számítottam. Azt sejtettem, hogy az anyjuk túlélte a tűzet és az is biztos volt, h Darren egy Gordon sőt, már az elején sejteni lehetett, hogy Samuel az apja...

    a helyszínek csodaszépek voltak, pont a kastély színvonala romlott meg az 1. rész óta, sztem sokkal szebb volt abban a részben a nagy Black Mirror...örültem, hogy régi ismerősök életben maradtak, pl Bates, (aki már szinte az is csoda, hogy élt, Victoria és Eleanor), viszont rohadt nagyot néztem és nem is értettem Louisból miért lett gonosz szereplő, hiszen ő Walesben élet eldugottan:D:D a végén még a szemétje pisztolyt fogott rám...


    Összességében annak, aki játszott az 1. részével mindenképpen ajánlott kipörgetnie a 2. részt, sőt valószínű lesz 3. része, mert a végén a creditsnél kiírták h To be continued!?