• rigidus
    #72
    En Grimsby-be voltam tegnap, tetocserepektol a fakig mindent vitt a szel, ill. a tengert/folyotorkollatot se lattam mostanaban ekkora hullamokat csapkodva. Hazaertem, buszallomasrol elindultam a jardan - balra egy nyilt parkolo - egy pillanat alatt elkezdett megint tombolni es mar vitt is hatizsakostol mindenestol. Egy "parkolasgatlo" oszlopot kaptam el igy megusztam, hogy az uttesten landoljak. Fel perccel kesobb egy idos hazaspar mar nem vol ennyire szerencses akik szembol feltuntek, mentem tovabb a jardan, beertem egy magas epulet szelarnyekaba, de elotte az utolso ket metert mar kemenyen egyensulyozva tettem meg. Kozben a hazaspar is odaert, akkor mar en is a szelarnyekban voltam, mondtam nekik, hogy ne menyjenek ki, de mar keso volt mire megalltak, a nenit vitte a szel az uttestre. Kocsik szerencsere nem voltak, mert zsaruk mar lezartak az utcat. Szegeny hasraesett lenyuzva az orrat/allat, mentok sehol, ugyhogy be kellett neki erni a ragtapasszal a taskambol. :-)

    Nehany perccel kesobb - amig elsosegelyeztunk - mar bontotta a parkolo autokat is visszapillantok, biciklik, kukak stb. szalltak. Szal egyaltalan nincsen eltulozva es nem alaptalan.

    Utcankba is szep rendet rakott, ra se ismertem. En, meg a szereny kis hajlekom megusztuk egy kiborul kukaval + egy reggeli szemetszedessel. :-)