• k9duli
    #31
    Figyelj én elhiszem hogy volt máshol szél.De tegnap azt olvastam hogy délbudán várható a legnagyobb szél.
    80km van tőle kb kecskemét. Ahoz képest egy tavaszi zápor nagyobb szelet csap mint ez a "világvége".
    Magán vélemény, de amikor időjárás van, mostanában csak nevetni tudok. Millios kütyükkel mérnek itt össze vissza, és nap mint nap rádöbbenek hogy nem is az van amit mondtak.Lássunk egy időjárás jelentést:
    Helyenként felszakadozik a felhőzet,de éjszakon csapadék vagy hó várható.Délen előfordúlhatnak kisebb záporok.A hőmérséklet a déli órákban emelkedni fog, majd estefelé egy hidegfront miatt ujra csökken. Fronthatás várható.
    Ez nem időjárás jelentés ez olyan mint egy jóslás.Ez 0. Létszámleépítést szeretnék, vagy én is időjós akarok lenni.
    Nem vagyok megelégedve a munkájukkal. Hányszor volt az hogy esőt josólnak Bácskiskunban, és jó formán még felhő sem volt.Nem lehet őket felelőségre vonni mert ilyen az időjárás kiszámíthatatlan.De valami mércét kikéne találni erre, mert ez nem kéne hogy lottó legyen.