Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk?
  • Gladiator
    #120
    Szerintem semmi gond a reszeg csajokkal. Oszinten szolva en nagyon ritkan latok csajt hanyni, de akkor sem nezem le, hisz elofordul, hogy veletlenul tobbet ivott. Ez van. Olyat speciel nem ismerek, aki minden heten reszeg lenne, vagy evente 1-2 alkalomnal tobbszor ivott volna tobbet a kelletenel. Ha kicsit ittasak, akkor az meg kulon jo is. Fiatalok, mer ne igyanak? Senkinek semmi baja nem lesz tole. Max. csinal vmi kis hulyeseget, amin 1-2 honap mulva mar csak rohogunk.
    Fiuknal a helyzet hasonlo. En speciel mikor otthon vagyok minden heten iszok/berugok a haverjaimmal, de mertekkel. Tehat nem faltol falig tamolygunk, osszetorunk mindent, csak rohogunk mindenen es minden buliban benne vagyunk. Hanyasig eddig 2x-3x ittam csak. De abbol egy nem er, mert csak 1 sort ittam es azt hanytam ki vmiert:)
    En speciel jozanul nem tudok tancolni. Valahogy nem erzem a ritmust:) reszegen sem, de akkor legalabb mar nem erdekel. Es ha nem ittam volna, akkor nem mentem volna be tancolni, bepunnyadtam volna, es ismet csak egy szar este lett volna. Marmint ha discoban vagyunk, ott nekem be kell. Ilyen beulos helyen azert nem "kotelezo".
    Alkoholista sem vagyok, hisz 100 napig nem iszok altalaban, aztan otthon 1 honapig szenne bulizom es ebbol kovetkezve iszom magam, aztan 100 napig megint semmi. Bar most epp 100 napban vagyok es sort kortyolgatok, de majd tulelem...
    Szoval a pia jo...