187
Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk?
  • krysz89
    #147
    Teljesen egyetertek, en se tudnam jobban megfogalmazni :)
  • SNAKE01
    #146
    :D_ASD_ASD_ASD_DFS_SDF
  • Dhanny
    #145
    a részeg csajok undorítóak..........a picit becsincsentettek a jók. pl barátnőm. ha részeg, undorító. szinte haza sem akarom vinni...........de ha picit becsicsentett.......még a rucim is letépi otthon, és olyan vad............juujjjjjjjj:P:P
  • Nightwish006
    #144
    Látom bunkó patkányokbol itt sincs hiány! :D
    SZÉPVOLT SRÁCOK!
  • MaSzKa
    #143
    ze nem jön be csesz+
  • MaSzKa
    #142
    +kell dugni őket és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Bandew
    #141
    Megkésve bár, de vélemény. :)

    Szerintem ez az egész emberfüggő. Nem is a hányást tartom szánalmasnak, hisz tegyük fel, hogy van egy remek kis házi-party, tök jó fej emberekkel, kedves lányokkal, ahol mindenki tök jól érzi magát és észre sem veszik mennyit isznak, mert nem az van a középpontban. Teljesen normális ha valaki rosszul lesz és kidob egy taccsot. Főleg, hogy ez alkat kérdése, nem pia mennyiségé (ergo nem az alkoholizálás mennyiségéé) tehát ha valaki pl két pohár bortól lesz rosszul, az nem szánalmas, csupán nem bírja. Én Pécsen tanulok és bizony rengeteg egyetemista buliban voltam, ott hozzászokik az ember, és tolerálja az effajta hányás dolgot, ha nem párosul mellé balhé. Ugyanis inkább az az ami gázos. Én már szinte nem tudok elviselni egy bizonyos ivós réteget. Srácoknál a agressziót, vagy ha valaki állandóan haverkodik idegenekkel, de úgy hogy a pálinkától büzőlgő szájával, beletolakszik szinte a képedbe és az istennek sem tud lekopni. Csajoknál meg a "balhés" viselkedést. Ezt azért raktam idézőjelbe, mert ha egy csaj simán beb@szott és jól érzi magát, táncolgat, netán gyomorürít (WC-be természetesen), aztán ledől a kanapéra és alszik másnap délig, még az is simán rendben van (persze csak ha nem minden nap). De ha egy csaj direkt elkezdi a balhét, hogy ő akkor most részeg, hangosan káromkodik, szétcsesz mindent maga körül, hirtelen beindulnak szexuális energiái (lehet akármennyire jó nő, az ilyen nem nőies, ergo nem szép), azt MÁR baromira nem tudom tolerálni. Miért nem? Mert az ilyen csajok azért balhéznak, hogy ők legyenek a középpontba, mindenki velük foglalkozzon. Az nem érdekli őket, hogy más estéjét tönkreteszik. Rengeteg ilyen bulin voltam már és tényleg megölik az estét. Én is voltam már tajrészeg, hánytam is sokszor (persze mindig ügyelek, hogy elvonulva, mindenki tudta nélkül történjen ez meg, mert tudom, hogy másnak kellemetlen lehet), tomboltam, táncolta, ökörködtem, úgy hiszem ezek "normális" dolgok. :) Itt inkább azzal van a gond, hogy ne tegyük tönkre mások hangulatát, ez elég önző dolog. Érezd jól magad a TÖBBIEKKEL, ne a saját kis világodban, mert nem biztos, hogy az másnak passzol.

    Van is pár ilyen történetem, a baj az, hogy szinte mindegyik egy csajhoz kötődik. Na pl utálom ha ő részeg. Tud normálisan is inni, de ha olyanok a körülmények, egyszerűen nem tud leállni. Ha fogalmazhatok így: Ő a legönzőbb részeg csaj akit ismerek.
  • SzarvasA
    #140
    Nem mindegy hogy milyen részeg a lányka. A hányos nem annyira jó, viszont a becsiccsentett huncutkodó lányok annál inkább :DD

    Mint ezen a videón látható lányok is:




    !!!Huncut, részeg, becsiccsentett lányok!!!
  • Chrizak
    #139
    !a Részeg csajok a jók!
  • SNAKE01
    #138
    és ebben mi a frász a nagyon jó? -.-
  • kimono2
    #137
    NAGYON JÓ http://www.odatesz.atw.hu nézétek meg!
  • kimono2
    #136
    NAGYON JÓ http://www.odatesz.atw.hu nézétek meg!
  • Sir Quno Jedi
    #135
    Is. :D

    Meg nem járok bárokba és nem szólítok le idegen nőket!

    De ha mégis, akkor sem dicsekednék SG-s pályafutásommal, mivel a szőkék úgysem értenék, a barnák/feketék/vörösek meg nem hülyék! :D
  • Zsoltika 007
    #134
  • zakika
    #133
    mert teljesited a napi tizet itt :)
  • SNAKE01
    #132
    wihihihihi
  • Sir Quno Jedi
    #131
    EZ nem fordulhat elő! :D
  • vegicsek
    #130
    Megjelenik leki szemeim előtt, ahogy bemész egy bárba, lazán bekönyökölsz egy csaj mellé, és mély hangon megszólalsz:-Figyu bébi, tod moderátor vagyok sg-n.Napi 10 embert megbüntetek.Ma még csak kilenc volt.Na, feljössz hozzám?
  • lexy10
    #129
    www.hero10.atw.hu na lehet ez is részeg csaj,,,,
  • klexa2
    #128
    ennyire részeg csajokat akarok:
    www.kretens.atw.hu
  • quad
    #127
    vagy meg sose ittal annyit hogy ne tudj magadrol :DDDD azert egy - fel uveg abszint _NAGYON_ megtud artani barkinek ( tapasztalat ) :DDDD
  • F1re
    #126
    1et ertek az egeszel :) nemeik ien fiatalabb kiscsaj sztem is vicces :D en ojat lattam kb 14 eves hogy ult a szeken es locsolta maga kore a piat :DDd mert az az o terulete igy meg jelolte piaval :D
  • Herr Lehrer
    #125
    A gázos az, amikor szilveszteri buliban este 8kor a 14 éves kiscsajnak már forog minden,és nem tud magáról. De ez se gáz inkább csak vicces :D kezdő még majd belejön....
    de ismerek olyan 18 év körüli csajt aki megiszik 3 vodkanarancsot aztán vigyorog, meg kicsit dülöngél,de tök aranyos :D az ilyennel semmi gáz nincs neki is joga van piálni ha akar.
    az meg hogy valaki a saját hányásában fetreng... hát nem tom én eddig akármennyire be voltam baszva, valamilyen szinten mindig tudtam vigyázni magamra, lehet másnap nem emlékeztem egy-két dologra, de sose volt olyan hogy lehámnytam volna magamat, vagy betörött orral ébredtem volna fel. de ez is emberfüggő, valaki kevésbé bírja és ham,ar az asztal alá issza magát,de ezért nem kell lenézni senkit, kész ő ilyen ez van, mindenki így kezdi de ha sokat jár el hétvégente bebaszni a haverokkal egyre jobban megeddződik.Azért hogy ki hogy viselkedik részegen senkit nem lehet elitélni,én is ismerek embert aki józanul a legnormálisabbak közé tartozik részegen + kötekedik. ellentétbe a sok sznob antialkoholistával akik "intelligensek" és mindig józanok. De ettől függetlenül mégis kurva bunkók,mert lenézik azt aki jól akarja magát érezni, és egy húúdeműveétintelligens sznob bunkónál nincs rosszabb...
  • F1re
    #124
    en altalaba azert iszom hogy jol erezem magam bebaszas az csak neha vele jar bevallom eletembe 1x basztam be ugy hgy hanytam (mondtam nem vok naon pias)
  • Herr Lehrer
    #123
    ott a pont
  • Bakutyin
    #122
    Igazad van.
    Nekik gáz...másnap...
    Neked nem:D
  • F1re
    #121
    ki a faxomat erdekel ugy utalom az ien danci embereket mint te vagy bazzmeg el tod olvasni nem ? akkor meg mit ugatsz bele amugy (no harag de nem tom miert esik jol par embernek minden faxomba belekotnie)
    amugy te'mahoz vissza terve sztem nem gaz ha vaki nem iszik stb /Off de viszunt en pl eleg sok ismem fuvezik + cigizik es eleg gaz sztem mi ertelme ? leg altalaba a cigire azt modnjak semmi o_0 na akkor minek szivjak na mind + alkesz haverom is van par eleg idiotak majd meg latjak mienek lesznek kessobb :DD en nem tartom magam nagy piasnak mert hetente 1x elmek vahova inni es akkorsem szoktam bebaszni (altalaba)
  • Gladiator
    #120
    Szerintem semmi gond a reszeg csajokkal. Oszinten szolva en nagyon ritkan latok csajt hanyni, de akkor sem nezem le, hisz elofordul, hogy veletlenul tobbet ivott. Ez van. Olyat speciel nem ismerek, aki minden heten reszeg lenne, vagy evente 1-2 alkalomnal tobbszor ivott volna tobbet a kelletenel. Ha kicsit ittasak, akkor az meg kulon jo is. Fiatalok, mer ne igyanak? Senkinek semmi baja nem lesz tole. Max. csinal vmi kis hulyeseget, amin 1-2 honap mulva mar csak rohogunk.
    Fiuknal a helyzet hasonlo. En speciel mikor otthon vagyok minden heten iszok/berugok a haverjaimmal, de mertekkel. Tehat nem faltol falig tamolygunk, osszetorunk mindent, csak rohogunk mindenen es minden buliban benne vagyunk. Hanyasig eddig 2x-3x ittam csak. De abbol egy nem er, mert csak 1 sort ittam es azt hanytam ki vmiert:)
    En speciel jozanul nem tudok tancolni. Valahogy nem erzem a ritmust:) reszegen sem, de akkor legalabb mar nem erdekel. Es ha nem ittam volna, akkor nem mentem volna be tancolni, bepunnyadtam volna, es ismet csak egy szar este lett volna. Marmint ha discoban vagyunk, ott nekem be kell. Ilyen beulos helyen azert nem "kotelezo".
    Alkoholista sem vagyok, hisz 100 napig nem iszok altalaban, aztan otthon 1 honapig szenne bulizom es ebbol kovetkezve iszom magam, aztan 100 napig megint semmi. Bar most epp 100 napban vagyok es sort kortyolgatok, de majd tulelem...
    Szoval a pia jo...
  • Taranov
    #119
    Az nem gáz.
    Annak semmi köze a lerészegedéshez.
    Ahogy mondtam, én is szoktam alkoholos italokat inni, de mértékkel, kultúráltan.
  • SNAKE01
    #118
    nálam is így megy
  • gercse
    #117
    miért lenne gáz? :)

    2 üveg whiskey, az már talán az lenne :)

    amúgy én is úgy vagyok vele, hogy alkalmanként iszom azt ami jól esik, persze azért is hogy kicsit feldobódjak, és kilépjek a szürke hétköznapokból, valakinek megy ez alkohol nélkül is, nálam annyira nem megy, de egy kevéstől is már új ember leszek szinte :)
  • sz4bolcs
    #116
    És az miért gáz, ha eljön annak az ideje, akkor megiszom két üveg sört?
  • Taranov
    #115
    Persze, ha eljön annak az ideje, elengedem magam, nincs szükségem ehhez sem drogokra, sem alkoholra.

    A gyúrás meg most nem ennek a topiknak a témája, de én azt becsülendő dolognak tartom, ha valaki karban tartja a testét, ráadásul ez a sport komoly fegyelmet is igényel.
  • zakika
    #114
    volt valahol egy kep egy csajrol akin vegigment reszegen az egesz tarsasag. kemeny kep volt, csupa geci a csaj...
  • baca01
    #113
    na ez teljesen szimpatikus dolog :D én meg egy 18 éves srác vagyok... nincs kedved ismerkedni? :D:D:D
  • blackswan
    #112
    Én egy 17 éves lány vagyok, és nem kezdtem el korán bulizni, aminek örülök is, mert így legalább mikor a bulikban iszogattam, akkor nem azért tettem, hogy 'nagylány' legyek, és volt annyi önkontrolom, hogy ne a saját hányásomban fetrengjek.
  • sz4bolcs
    #111
    Úgy néz ki, vannak olyanok, akik megtalálják azokat a helyeket, ahol szánakozni, és undorodni tudnak.
    Mint zsák a foltját.
  • Vlala #110
    És ehhez jön még az, hogy önmagán nem veszi észre, vagy nem figyel rá.
  • OrioN the S
    #109
  • homeless
    #108
    "Iskola (elvégzett / jelenlegi): Soós István Alkoholista képzö intézmény"

    Nicsak ki beszél. Szerintem egy csajnál ott kezdődik a szánalom, ha elkezd hányni, meg azt se tudja hol van, addig semmi baj nincs a részeg pinákkal, de ha van is az se nagyon érdekel mert olyankor én is be vagyok baszva. Amúgy 14 évesen lehet hogy azért iszik valaki, hogy keménynek tűnjön, de elhihetitek, hogy én 20 évesen nem ezért iszok és nem is azért, mert alkohol függő lennék. Egyszerűen szeretek bebaszni és kész. És ha én nem nézem le azokat akik nem isznak, akkor ők se nézzék le azt aki be mer baszni vagy ne járjanak szórakozni.

    Amúgy csak azok szemébe járatják le magukat az ilyen csajok akik nem isznak. Nekem pl soha eszembe se jutott, hogy szánakozva nézzek egy full részeg csajra, kivéve ha 14-15 körüli. Aki szokott inni az mosolyog rajta egy jót vagy oda megy segíteni. Egyáltalán milyen jogon alkottok véleményt olyan csajokról akiket 1-2szer láttatok részegen de nem is ismertek. Lehet, hogy józanúl sokkal normálisabb ember, mint 1-2 itteni besavanyodott fórumozó.

    Azt én se tagadom, hogy vannak olyan csajok akik tényleg csak játszák az eszüket részegen, meg bunkók, stb. De ez nem a piától van.