TrackIR
  • Tokman666
    #169
    Na feltettem az ARMA2 OA-et és kipróbáltam az androidos alkalmazást... Az arma2 free track-nek ismeri fel a telót. elég nehézkesen lehet elkapni a telefon helyes tartását, mert ugye a vizszintes a 0 pozicíó vertikálisan. és mivel a telefon giroszkópját használja a program így ha vízszintestől lefele elmozdítjuk a telót akkor átfordul a giroszkóp... tehát enyhén ferdén kell felerősíteni a fejre...

    Nálam ez is megér egy misét mert Samsung galaxy note-om van. aki nem ismerné annak elmondom hogy a 2. legnagyobb telefon ha jól tudom. így én nem is baseball sapival, hanem egy kötött sapkával próbáltam ki :):) kb 3-5prec szenvedés után mindent frankón be tudtam állítani, de érdekes módon csak ha repülőbe ülök... ha emberrel megyek valamiért jobbra hátra néz a katona és meg nem mozdítaná a fejét, mint akinek beállt a nyaka :):)

    Holnap vagy a napokban lehet hogy csinálok egy videót a program használatáról és egy arma tesztről. majd ha elkészül belinkelem.

    Szó mi szó... érdekes (Mert még nem volt trackIr-em) vannak korlátai, de arra elég lesz hogy ha rendesen beállítom akkor eldöntsem hogy megéri-e befizetni egy trackIR-re vagy egy jó webcamra....

    Találtam egy használt lifecam-vx-1000-et elvileg abból jó cuccot lehet csinálni...